Jessica Alba sa udeje v čiernej ploche na vrchole v roku 2016 Teen Choice Awards

Jessica Alba určite priniesla teplo na nedeľu večer 2016 Teen Choice Awards! V predstihu co-hostí Victoria Justice a John Cena zábavné živé publikum na fóre v Inglewood, Kalifornia, matka dvoch vstúpil na modrý koberec v celkom-čierny súbor, ktorý ohromil dav.

Jej dlhý rukáv s čiernym náprstkom David Koma predstavovala presný panel cez ramená a klenuté kosti, rovnako ako pútavé vytesané detaily pozdĺž jej dekoltu a hemline. Krátky štýl doplnil elegantné čierne vysoko-pásové nohavice David Koma a ukázal len to správne množstvo jej tónovaný midriff. 35-ročná herečka, ktorá mala na pódiu udeliť cenu, dokončila oblečenie s čiernymi špičkovými topánkami a striebornou handrou čiernou kabelkou M2Malletier.

Pokiaľ ide o jej krásu, čestný spoločný zakladateľ sa rozhodol pre lesklé oko a lesklý prírodný pery. Dala jej dlhý zvýraznený vlas strednú časť a nosila jej pramene v elegantnom štýle.

FOTKY: Pozrite si najlepšie vyhliadky z ocenenia 2016 Teen Choice Red Carpet

Pre každého, kto hľadá lekciu o tom, ako nosiť čierne uprostred letnej sezóny, je Alba vzhľad.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

22 − 12 =

map