Jessica Alba Sizzles v fialovej bikinách na dovolenku na Havaji

Ak to máte, chválite to.

Práve to urobila Jessica Alba v piatok v Lahaine na Havaji, kde 35-ročný podnikateľ a V štýle Júl 2016 pokrytie krásy vykrúcala jej mimoriadne tónovanú postavu, keď zasiahla teplé vody tropickej destinácie. Za svoj deň na slnku si Alba nechala farebné v sexy fialovej bikinách, ktorá predstavila jej závideniahodnú abs. Zakladateľ čestnej krásy nezabránil prístupu a tiež sa rozhýbal pár reflexných slnečných okuliarov v tvare mačacieho oka.

Jessica Alba

Jessica Alba vykrúcala svoj super tónovaný abs v fialovom bikinách, keď si vzala prestávku od svojho zaneprázdneného rozvrhu a ponorila sa na havajské pobrežie. Krása si užila svoju dovolenku pod slnkom a tiež športové slnečné okuliare. 

FameFlynet; AKM-GSI

Takže čo, okrem rozstrekovania sa na pláži, má vždy horená hviezda? Ona priniesla manžela Cash Warren a ich dve dcéry, Honor Marie, 8, a Haven Garner, 4, spolu pre útek a vzal do Instagram ponúknuť pohľad na ich rodinnú dovolenku. Súrodenci každý šport zodpovedá oblečenie, zatiaľ čo oni sa zdajú hrať riadiť loď v jednom výstrele.

�� cutes ����⛵️⚓️ #Vacay #thatboatlife

Fotografie zverejnená Jessicou Albou (@ jessicaalba)

Ďalší obrázok nájde šťastnú rodinu, ktorá zdieľa veľa príliš roztomilých smooches.

#smooches �� @cash_warren

Fotografie zverejnená Jessicou Albou (@ jessicaalba)

Otec sa usadí – tak vďačný za svoju rodinu ������

Fotografie zverejnená Jessicou Albou (@ jessicaalba)

SÚVISIACE: Jessica Alba nám dáva hlavné cieľové rodinné dovolenky

To je to, čo nazývame “.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

7 + 2 =

map