Jessica Alba zdieľa dojčenie Selfie s Baby Hayes na Instagram

Zatiaľ čo Hollywood získal ocenenie Zlatý glóbus, Jessica Alba vynechala bash v prospech neformálnej nedeľu doma s jej mini vedúcim mužom.

V sladkej samote zdieľanej s príbehmi Instagram toho večera sa spoluzakladateľ čestnej spoločnosti, ktorý privítal svojho prvého syna, Hayesa na Silvestra, získal skutočné “životy mamičky”. S žiarivou pleťou bez make-upu a prirodzenými vlnami , 36-rok-starý odišiel od jej cez-top-červený koberec MO zatiaľ čo v prvom týždni zvoní ako mama troch.

Cradling málo Hayes v náručí počas kŕmenia sedenie, Mesto hriechu herečka vyzerala unavená, ale šťastná, keď umiestnila čierne srdce emoji nad jej prsia. “Život mamičky”, 36-ročný starý tituloval sladké snap.

TK
Jessica Alba / Instagram

Zatiaľ čo Hayes môže byť len týždeň, rozkošný tot už urobil svoj debut na Instagram. Len pár dní po pôrode sa hrdá mama dostala do aplikácie sociálnych médií, aby zdieľala fotografiu svojho spánku s novorodencami spolu s plynulým odkazom vďačnosti.

“Hayes Alba Warren 12/31/17 Najlepší darček na zvonenie v novom roku! Hotovosť a ja sa cítim tak požehnaný. Haven a čest sú už posadnuté svojim novým dieťaťom, a to #familyoffive, “napísala.

Hayes Alba Warren 12/31/17 Najlepší darček na zvonenie v novom roku !! Hotovosť a ja sa cítim tak požehnaný. Haven a čest sú už posadnutí svojim novým dieťaťom. ������ # familyof5

Príspevok, ktorú zdieľa Jessica Alba (@ jessicaalba)

Tešíme sa na ďalšie mommy a synové z týchto dvoch v roku 2018!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

8 + 1 =

map