Jessica Biel dokazuje, že tento trend farby vlasov nie je nikde

Pre záznam sú brunetky rovnako zábavné a dôkazom je čokoládovo hnedá farba vlasov, ktorú Jessica Biel už dávno uviazla.

Dokonca aj keď ste úplne spokojní s vaším hnedým odtieňom, stále máte túžbu zmeniť veci raz za čas. Či potrebná zmena pochádza zo začiatku novej sezóny, propagácie v práci alebo nakoniec zablokovanie vášho ex v sociálnych médiách.

SÚVISIACE: Nikdy si nevideli Jessica Biela vlasy ako predtým!

Pre Biel to zvyčajne znamená pridanie mäkkých, strihových bangov na jej vystrihnuté alebo teplé zvončeky. Ale ani Biel nemôže odolávať pokusu o jeden z trendov farieb vlasov, o ktorých ste diskutovali, keď ste ich videli po celom červenom koberci a Instagram.

Herečka navštívila celebritovú farbu Tracey Cunninghamovú pre bronzový odtieň. Jeden z najväčších trendov farieb vlasov v minulom roku je odtieň medzi blond a brunetkou. Honey zvýraznenia sú pridané celkom, aby brunetka vlasy slnko-bozkával efekt. Zatiaľ čo v zimnom období dochádza k zhoršeniu stavu, táto technika farieb môže v skutočnosti zohriať vašu pleť, pretože dodáva jasu očiam a rozmerom farby.

NOVÉ VLASY. Rovnaký krásny človek. ❤️ you @ jessicabiel Farba Genuis @ traceycunningham1. Makeup @karayoshimotobua nails @ tombachik. Nový strih vlasov #HairByAdir #jessicabiel

Príspevok, ktorý zdieľa Adir Abergel (@ hairbyadir)

Bielov dlhoročný stylista Adir Abegel debutoval pohľad hviezdy s príspevkom na Instagram. Spolu s novou farbou vlasov bronzovej, Abegel tiež osviežil svoj rez s ozdobnými a dlhými, chrumkavými vrstvami pre dodatočný pohyb a štruktúru. Pro jej štylizuje vlasy vo voľných plážových vlnách, čo pomohlo zvýrazniť Bielovu zmenu farby. 

VIDEO: Justin Timberlake a Jessica Biel ‘s najkrajšie pár momenty

Ešte lepšie: vlasy Bronde sú spínač s nízkou údržbou. Vzhľadom k tomu, že nemáte rovnaký nárast, ako ste s tradičnými zvýraznenými prvkami, môžete sa dostať preč s menej výlety do salónu. Niet divu, že sme videli farbu všade v minulom roku.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 2 = 1

map