Jessica Simpson sa vráti do jej Daisy Dukes pre Sexy New Shoot

Ste pripravení na topánky?

Viac ako desať rokov po tom, čo Jessica Simpsonová prvýkrát prehrabávala filmové džínsové krátke šortky značky Daisy Duke  Dukovia Hazzarda, blonďavá bomba sa znova odrazila na dlhých nohách v podráždenom štýle, a to na fotografovanie, ktoré predstavuje najnovšiu šnúrku oblečenia. V kampani 36-ročná speváčka speváčky, ktorá sa zaoberá speváčkou, prináša pár prekrývajúcich sa oblúkov s obtiažnou bundou z žien a vysokými klinmi. Jej dlhé pramene sú tkané do perfektne roztrhaného opletu a ona prichádza s jasnými zlatými šperkami.

Môj kaderník @ giannandreahair jazdiť na tomto plagáte a doslova musel #LookBackAtIt predtým, než si uvedomil, že to štylizoval. �� #JSInTheWild (PS blahoželáme k vášmu vynikajúcemu úspechu v účesu na @hollywoodbeautyawards!)

Príspevok zdieľaná Jessicou Simpsonovou (@ jessicasimpson)

Ale to nebolo jediným zjavujúcim pohľadom, keď sa horúca matka dvoch rozohnala. Simpson taktiež zažiarila svoju tónovanú strednú časť v červenej plodovej ploche a džínsoch priateľa a odhalila svoje dievčatká znova v čiernej krajkovej minidress a heels.

V dobrej spoločnosti �� @ jessicasimpsonstyle

Príspevok zdieľaná Jessicou Simpsonovou (@ jessicasimpson)

Zaujať pózu. �� @ jessicasimpson v #JessicaSimpsonCollection # Spring17

Príspevok zdieľaný zbierkou Jessica Simpsona (@ jessicasimpsonstyle)

Ciele gólu �� #JessicaSimpsonCollection # Spring17

Príspevok zdieľaný zbierkou Jessica Simpsona (@ jessicasimpsonstyle)

VIDEO: Najobľúbenejšie Mommy & Me Moments od Jessica Simpsona

 

Samotná Simpsonová spolu so svojou mamou Tinou Simpsonovou vyzerala každý pohľad v reklamách, ktoré natočil fotograf James Macari.

súvisiace: Tieto 12 osobností ukázať, ako bol získaný západ

Akonáhle je vec istá: určite sa nebojí obávať sa toho, čo jej matka dala.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

4 + 1 =

map