Joe Manganiello napísal Sofíu Vergaru 40-stránkovú knihu o svojom príbehu lásky

Všetci ostatní by mali ísť domov, pretože Joe Manganiello práve získal cenu za najkrajšieho manžela. Magic Mike XXL hviezda prekvapila manželku Sofíu Vergaru s najsladším prvým výročným darom: 40-stranovú knihu, ktorú napísal o začiatku svojho milostného príbehu.

“Napísala som jej knihu ako darček pre naše prvé výročie. Bolo to o tom, ako sme sa stretli – rovnako ako s našimi dvormi – a mali asi 40 strán, “povedala Cosmopolitan U.K. “Veľmi milujem svoju ženu.”

Ale počkajte, je tu ešte viac: Manganiello sa usmieval o tom, ako sa ich prvý dátum objavil. “Bol som na tlačovej turné, keď som zistil, že Sofía je jediný,” povedal. “Môj priateľ je redaktor a povedal mi, že sa chystá oznámenie. Dostal som jej číslo od Jesse Tyler Ferguson, potom som odletela do New Orleans, aby som ju vzal na rande. “

Dobrú noc. Gracias @mindyweiss @jeffleatham @zuhairmuradofficial @lorraineschwartz za to, že nám pomohla splniť náš sen

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Sofia Vergara (@sofiavergara)

omdlieť. Dobre, pripravený na ďalší citát? Tu je, ako vedel, že by mal navrhnúť: “Sofía a ja sme vždy si navzájom kladli blahobyt a tak som vedel, že je to tá.”

SPOJENÉ: Joe Manganiello pripúšťa, že sa oženil s jeho Celebrity Crush

Muži všade lepšie vystupujú, pretože Joe práve zdvihol ihrisko.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

97 − = 95

map