Jon Hamm na svojom poslednom Mad Men Zlatý glóbus vyhrať: “Som nesmierne potešený”

Jon Hamm môže roky stráviť jemné ladenie, ako vykresliť narcisizmus Don Drapera Mad Men, ale skromná reč herečky v Zlatých glóboch v nedeľu večera ukázala, aký ďaleko je od charakteru v reálnom živote.

Počas svojej rečníckej príhovry za svoj Zlatý glóbus Hamm uznal, že jeho najlepší herecký výkon v televíznej sérii, v kategórii Drama predstavovali množstvo výnimočných výkonov.

“Myslel som na to, čo som povedal, keď som tam bol,” povedal v post-show v miestnosti pre tlač. “Je to neuveriteľná česť, aby som bol tento rok zaradený medzi ľudí na svojom zozname a každoročne to vyzerá, pretože sú tak odlišní, pokorní a inšpirujúci v tom, čo robia.”

“Pozoroval som každú sekundu Pán Robot. Myslel som, že je to výborná, vynikajúca séria. Myslel som si, že Rami urobil fenomenálnu prácu a samozrejme mi rozbehol myseľ. Pozeral som, na čo to Bob urobil Zlomené zlé a potom ďalej Lepšie zavolajte Saul a čo urobil celú svoju kariéru. Len pre mňa je to fajn. “

“Len aby som sa s tými chlapmi spomenul v rovnakom dychu … Som nesmierne potešený,” povedal. “Nečakala som, že vyhrám, naozaj.”

SÚVISIACE: Našich 7 obľúbených okamihov od ocenení Zlatý glóbus 2016

Pokiaľ ide o plánovanie osláv svojho druhého Zlatého glóbusu, Hamm odhalil, že premýšľa o tom, že odstúpi od tradičných udeľovaní ocenení. “Pravdepodobne ísť do údolia, do Jerryho [deli], Ventury,” povedal. “Takýto bowling.”

“Ak niekto má stolík na ping pong, bol som v poslednej dobe na ping pong, ak to všetko vyvrcholí, len prejdem po ulici,” vtipkoval.

SÚVISIACE: Zákulisia v roku 2016 Zlatý glóbus

V konečnom dôsledku dal veľmi nepríjemnú odpoveď: “Je to taký bláznivý dom tu, je to ťažké vedieť, nemám plány, dúfam, že budem v posteli skoro,” povedal.

-Pri hlásení Brandi Fowler

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

6 + = 9

map