Jon Hamm vyzerá ostrejšie ako kedykoľvek kanáli šialených mužov v obleku Tom Ford

Úprimne povedané, Jon Hamm vždy vyzerá skôr ako dapper, ale Držať krok s Joneses herec sa naozaj prekvapil, keď prišiel na jeseň / zimu Tom Ford počas New York Fashion Week v stredu.

Pohľadný 45-ročný nosil šedý oblek Tom Ford Prince of Wales Shelton, ktorý vyvolal veľkú nostalgiu pre svoje kultové a podobne štylizované Mad Men charakter, Don Draper. Vzhľad je tak synchronizovaný so štýlom Draperovho 60. rokov, že ak by Hamm pridal trochu viac gélu, jeho hranica medzi fikciou a realitou by mohla byť rozmazaná.

Hamm spároval oblek Tom Ford s hnedou úpletovou kravatou, hodvábnym náprsenkovým štítom a šatne špičkovými čiernymi šatami – dotyk hodný súhlasu Draperovej reklamnej agentúry. Položte mu sklenenú škótsku a jeho vzhľad sa v Draprovej ríši skutočne rozkvitne.

VIDEO: Emmy Speech Jon Hamm

SOUVISLOSTI: Jon Hamm na jeho finále Mad Men Golden Globe Win: “Som nesmierne potešený”

Užite si chvíľku, kým trvá, Mad Men fanúšikovia, tento vzhľad môže byť najbližšie k sérii oživenia, ktoré sme kedy dostali!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

17 − = 7

map