Josh Groban o tom, že je niekdajší

José Grobanovo vousy spôsobili v posledných mesiacoch takýto rozruch, že dokonca má svoj vlastný účet v službe Twitter, a keď spevák videl, Jimmy Kimmel Live!Nový vlasy na tvár v pondelok, srdečne schválený. “Myslím, že to vyzerá ako nerovnomerné,” povedal Groban, keď hladil Kimmelovi tvár. “Som do toho. Dovolenky sú pre vás dobré. “

Lembersexual nebol termín, ktorému hostiteľ bol známy. “Je to niečo?” Spýtal sa.

“Určite to dúfam, lebo ak nie je to len lenivosť,” povedal Groban, než povedal Kimmelovi, že nemá v úmysle vyzdvihnúť holiaci strojček, než sa vráti na turné. “Som naozaj rád, že sa nehladím,” povedal. “A drží ma teplo.”

KATEGÓRIA: Kat Dennings: Čo týždeň v N.Y.C. S priateľom Josh Groban je ako

Ďalším veľkým dôvodom, prečo spevák miluje bradu? “Mám pocit, ako by som nakoniec začal vyzerať ako ten hlas, ktorý mám, “povedal.” Keď som prvýkrát začal spievať, keď mi bolo 17, 18, mal som túto malú tvár a to bolo ako: “A teraz málo JOSH Groban bude spievať za vás. “

Potom preukázal hlboké basové poznámky. “Bola to zvláštna záležitosť, a teraz mám pocit, že vyzerám ako môj spevák, takže si to vezmem.”

Keď Kimmel navrhol, aby sa Groban pokúsil dostať na plné boky, spevák popraskal: “Mám pocit, že som len pár centimetrov od muža.” Kliknite na vyššie uvedené video a pozrite si rozhovor.

SOUVISLOSTI: Josh Groban na jeho Theatre-Themed Album a práca s Kelly Clarkson

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

4 + = 13

map