Juicy Couture sa vracia do zbierky Bloomingdale s exkluzívnou kolekciou teplákov

Niekto klepí na Britney Spears. Tepláková sukňa Juicy Couture je v plnej sile. Teraz, keď došlo k pozoruhodnému oživeniu trendu athleisure, zdá sa, že oddelenie oblečenia má veľkú šancu na návrat k Bloomingdale.

Juicy Couture zaháji v júli limitovanú zbierku exkluzívnych teplákov z Juicy Couture Black Label klasickej velúrockej značky Bloomingdale, a to v obchodoch a na Bloomingdales.com v júli. WWD. Kampaň #TrackIsBack sa začne aj v nasledujúcom mesiaci, aby inšpirovala milovníkov teplákov Juicy, aby sa podelili o svoje vystúpenia na sociálnych médiách.

Máme rád našu kávu horúcu a naše dievčatá teplejšie. #BehatiXJuicyCouture

Fotografie zverejnená spoločnosťou Juicy Couture (@juicycouture)

Súvisiace články: Juicy Couture tepláky žijú vďaka tejto úžasnej novej exponát

Kolekcia, ktorá bude obsahovať štyri oddeľovače pre ženy a dievčatá, bude obsahovať štíhle svalnaté bundy s kapucňou a stojkami (108 dolárov) a štíhly a nohavicové nohavice (88 dolárov) v siedmich farbách vrátane čiernej čiernej, zlaté ťavy, granátového jablka a šepotu ružové pre ženy. Pre dievčatá budú mať štíhly s kapucňou bundy a tenké a široké nohavice v piatich farbách, vrátane čiernej čiernej, dragonfruit a šepot ružovej. Nohavice vo veľkostiach 2-7 budú mať 52 dolárov a vo veľkostiach 8-14, 58 dolárov. Bundy pre veľkosti 2-7 budú $ 62, a pre 8-14, $ 68.

Zatiaľ čo exkluzívna zbierka Bloomingdale ešte nezačala, stále môžete získať chuť toho, čo Juicy Couture Black Label ponúka so svojimi tepláky na svojom mieste (a v zábehu nižšie).

šťavnatý Couture Embed
Zdvorilosť
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

50 + = 56

map