Julianne Hough skalila farebne zabalené šaty na poslednú noc s tými hviezdami

Posledná epizóda Tancovanie s hviezdami volala po nezabudnuteľných tanečných momentoch inšpirovaných ikonickými rutinami, čo s Paouou Deenovou prenesením “Vogue” Madonny a Bindiho Irwin a Dereka Hougha Hriešny tanec-inšpirovala Rumbu, aby “(mala som) čas môjho života.” A navyše, tuk hviezda Olivia Newton-John sa objavila ako hosťujúci sudca a Julianne Hough ešte raz rozklepal pohľad, ktorý zaujal dav.

Hough vstúpil na červený koberec v dlhých rukávoch čiernych šatách s elegantne umiestnenými bielymi panelmi, ktoré vytvorili efekt farebného bloku. Kus obsahoval výstrižky pod ramenami a strieborné šperky, ktoré dokončili Houghov vzhľad. Takže ako sa podarilo krásu vyzdvihnúť? Bezpečné útočisko hviezda spojená s kadeřníkom Riawnou Capri (nižšie, vpravo), ktorý si zobral sušič vlasov, dával zámkov talentu, ktorý hľadal hlasitosť.

SÚVISIACE: Získajte Julianne Hough Pitch-Perfect Beachy vlny

SAMSUNG CAMERA PICTURES
Zdvorilosť Julianne Hough

Zatiaľ čo Hough smieť si zobrali na chvíľu vlasy a príves na make-up (vyššie), capri rýchlo premenila svoju hrivu na čerstvo roztrhané vlny;

SAMSUNG CAMERA PICTURES
Zdvorilosť Julianne Hough

SÚVISIACE s: Julianne Hough na Výber svadobné šaty: “Môj štýl je všade nad miesto!”

Herečka, ktorá sa chystá vykresliť Sandy v živom TV adaptácii z roku 1978 tuk, tiež predstavoval s obľúbeným pôvodným filmom Newton-John a sudkyňou Carrie Ann Inaba – módnou trifectou.

SAMSUNG CAMERA PICTURES
Zdvorilosť Julianne Hough
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

27 + = 30

map