Julianne Hough urobila svoj vlastný make-up pre tanec s hviezdami Last Night-Naučte sa jej DIY

Posledná sezóna Tancovanie s hviezdami je v plnom prúde a Julianne Houghová sa stáva na standartu rozhodcov. Minulý týždeň Hough preukázal svoje tónované dievčatá v tmavom burgundskom šatách, ale v poslednej noci sa rozhodla rozjasniť veci so žltým dĺžkovým šatom od Paule Ka. Sĺzavé šaty odrážali náznak kože s ozdobnými výrezmi v celej šatke.

Dokonca sa rozhodla premeniť veci na vlasy tým, že si vybrala klasický chignon s miernym moderným kroucením. Jej účes, Riawna Capri, vysvetlila, “Rozhodli sme sa, že budeme dnes v noci vyzdvihnúť Julianneho vzhľad s elegantným a moderným kroucením na nízkej hrniec, aby sme ukázali klasický výstrih šiat.” Capri roztrhla Houghove vlasy na boku priamo nad oblúkom obočia. Potom voľne zozbierala vlákna, aby vytvorila krk na krku. Voľné vrstvy tiež zarámovali Houghovu tvár a vytvorili bez námahy šikovnú povrchovú úpravu.

Julianne Hough DWTS Behind the Scenes
Zdvorilosť

SÚVISIACE: Julianne Hough pokračuje na nechty červený koberec Glam-Tu je How 

Po jej štýle, Hough ukázal svoje zručnosti make-up, a vytvoril mäkké prírodné glam na seba. Tentokrát to nebolo potrebné pre umelcov. Oči boli zarovnané kovovými očné tiene v neutrálnych odtieňoch a jej riasy boli vrstvené niekoľkými kabátkami riasenky. Hough tiež použil bronzovú červenú farbu na zvýraznenie jabĺk na jej tvárach a koralový lesk osviežujúci nad svojou túžbou, aby dokončil vzhľad.

Julianne Hough DWTS Behind the Scenes
Zdvorilosť

Akonáhle jej vlasy a make-up boli úplné, bolo načase, aby si ju posadili na stôl rozhodcov, ale nie skôr ako na poslednú rýchlu pózu. Tanečná expertka odhalila úplný vzhľad a jej krásny snubný prsteň pri odchode z šatne. Obaja boli úplne úžasné.

Julianne Hough DWTS Behind the Scenes
Zdvorilosť

SÚVISIACE s: Julianne Hough na Výber svadobné šaty: “Môj štýl je všade nad miesto!”

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

10 + = 16

map