Julianne Moore hovorí, že bude žiť o 5 rokov dlhšie vďaka svojej Oscara Win

A víťazka za najlepšiu herečku je … Julianne Moore! Po zametaní každej ceny ukáže túto sezónu za jej úlohu vo výkonnom filme Stále Alice, herečka raz a navždy preukázala, že jej výkon bol jedným z historických kníh, keď dnes večer odišla do Oscara.

SOUVISLOSTI: Julianne Moore je červený koberec Convo: “Moji psi sú viac práce ako moje deti”

“Ďakujem veľmi,” povedala Moore, 54, keď prijala sošku v oslnivom šatníku Chanel. “Čítal som článok, ktorý hovoril, že víťazstvo Oscara by mohlo viesť k životu o 5 rokov dlhšie-If je to pravda, že by som sa naozaj chcela poďakovať Akadémii, pretože môj manžel je mladší ako ja. “(Moore je pekný, filmový manžel, Bart Freundlich, je 45 rokov)

Po tom, ako chválili svojich kandidátov (Reese Witherspoonová, Marion Cotillardová, Rosamund Pikeová a Felicity Jonesová) “Som nadšený, že sme skutočne mohli zažehnúť svetlo na Alzheimerovu chorobu,” povedala. “Ľudia s Alzheimerovou chorobou si zaslúžia byť videní, aby sme našli liek.”

FOTKY: Pozrite si všetky prírastky červených koberec v Oscars 2015

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

89 + = 91

map