Kaderník Amal Clooney môže potvrdiť dve veľké detaily o kráľovskej svadbe

Zdá sa, že George a Amal Clooney budú potrebovať opatrovateľku, ktorá príde 19. mája, pretože kaderníctvo advokátky pre ľudské práva pravdepodobne potvrdilo veľký detail o kráľovskej svadbe. Miguel Perez, ktorý je zodpovedný za Clooneyove skákacie výstrely, odhalil že bude zodpovedný za zámky Amal 19. mája, zdá sa, že potvrdil, že získala pozvánku na princ Harryho a Meghan Markle na svadbu.

“To, čo môžem potvrdiť, je, že v ten deň budem mať na starosti Amalove vlasy,” povedal Ahoj!. Perez sa hovoril, že robí vlasy nevesty v deň kráľovskej svadby, ale zavrel správy o Instagram. “Je tu falošná správa, že robím kráľovskú svadbu, môžem potvrdiť, že som sa s Meghanom ani nesetkal,” napísal.

Existuje falošná správa, že robím kráľovskú svadbu, môžem potvrdiť, že som sa Megena ani stretla, existuje niekto tam, že to bude robiť, z úcty prosím, že každý časopis alebo online informácie nie sú pravdivé, keď vyšiel som poslal a e-mailom, aby to bolo správne, tak prosím, kto používa moje instagram obrázky a citovať mi to všetko je falošný.

Príspevok, ktorý zdieľa Miguelperez Salon (@miguelmartinperezldn)

Zatiaľ čo nebude robiť budúce véčkové vlasy, odhalil, ako mu odporučí Markle, aby štýlovala svoje zámky. “Ponechal by som to voľne na ceremónii a potom by som urobil updo pre stranu,” povedal.

Meghan Markle Amal Clooney
Getty Images

Markle, ako vieme, bol veľkým fanúšikom updos pre kráľovské angažmánky, hojdajúc veľa nepohodlného dobytka, keď bol vonku so svojim snúbencom, takže by nebolo prekvapujúce, keby sa rozhodla ísť na túto cestu na svoj svadobný deň.

Súvisiace články: Amal Clooney nosil Lacey Red Corse na party

Čo sa týka jej make-upu, povedala bývalá make-upová výtvarníčka Markie Seldyová ľudia že nechá svoje prirodzené pehy ukázať. “Myslím, že Meghan bude mať klasický, nadčasový vzhľad, podobný tomu, čo sme v poslednej dobe videli, že jej nosí,” povedala. “Prirodzená, rosicovitá koža, s jej pihami, ktoré prehliadajú, čistý ružový ret a denné dymové oko s krásnym objemom v riasach.”

Preklad? Vyzerá nádherne.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 39 = 41

map