Každý okamih teoretizujeme o novom “jemnom” hudobnom videu od Taylora Swifta

Je to pár mesiacov, kedy Taylor Swift vydal nové hudobné video, ale vizuály pre jej pieseň “Delicate” určite stojí za to čakať. Hudobné video premiérovalo počas nedeľných iHeartRadio Music Awards a samozrejme Swifties sa rýchlo začali teoretizovať o možnom význame za každým snímkom.

Pieseň, mimo jej albumu povesť, sa hovorí, že je o jej britskom modrom očami priateľovi Joeovi Alwynovi a dôkazy sú v textoch. “Oh, zatraceně, tá modrá farba nikdy nevidel,” spieva. “Dievčatá späť doma sa dotýkajú, ako sa mám?”

Napriek romantickým textom sa veľa z videa zameriava na poškvrnenú reputáciu spoločnosti Swift, ktorej sa venuje v piesni. “To nie je najlepšie, moja povesť nikdy nebola horšia, takže si ma musíte mať pre mňa,” spieva na začiatku skladby. 

V hudobnom videu je jasné, že jej slabá pozornosť médií sa dostala cez jej konflikt so spoločnosťou Kanye West a do nej sa dostala séria vysoko propagovaných rozpadov. Vyzerá naštvaná a unavená zo zlého tlače na začiatku videa, keď stoja na červenom koberci a rozhovoru s Ryanom Seacrestom. 

Súvisiace: Tu je kto bude otvorený pre Taylor Swift na jej reputáciu Stadium Tour

Taylor Swift Delicate Video
Taylor Swift / YouTube

Vstupuje do podujatia obklopeného telovými stráže a všetci vnútri sa zastavia, aby sa na ňu pozreli. Ľudia hľadajú a bavia videá a požiadajú o fotografie, ale nie každý je šťastný, že je okolo. V istom momente napadla a ona ju odoberú jej telové stráže – ale predtým, než prináša epické oko. Spoločnosť Swift je viditeľne rozčúlená pozornosťou a skutočnosťou, že nemôže nikam chodiť sama.

Taylor Swift Delicate Video
Taylor Swift / YouTube

Ona nakoniec ide a schová sa v kúpeľni, kde vytiahne kúzelný papier, ktorý skončí svojou neviditeľnou. Dievčatá, ktoré vstúpili do kúpeľne a zdá sa, že ju ignorujú kvôli jej povesti, ju vôbec nevidia.

Taylor Swift Delicate Video
Taylor Swift / YouTube

Ona opúšťa kúpeľňu a testuje jej novo nájdenú neviditeľnosť na jej bodyguardov, ktorí ju ani nevidia. Keďže je to Swift, zjavne má príležitosť tancovať, ako sa nikto nedíva.

Taylor Swift Delicate Video
Taylor Swift / YouTube

Oslavuje jej anonymitu, ale stále existuje trochu smútku v jej správaní. Na jednom mieste si myslí, že sa žena na ňom usmieva vo výťahu, ale ona sa naozaj len pozerá na jej vlastnú reflexiu. Z tohto dôvodu sa speváčka vyzerá opustenou a odtiaľ sa rozhodne opustiť hotel a ísť do metra a predpokladáme, že je “potápačský bar na východnej strane”. 

Taylor Swift Delicate Video
Taylor Swift / YouTube

Prichádza vonku, keď príde mimo bar, ale to neznamená, že jej tanečná party skončila. Spieva a tancuje v daždi predtým, ako sa rozhodne ísť dovnútra, kde vytiahne kus papiera a stáva sa znova viditeľnou. 

Taylor Swift Delicate Video
Taylor Swift / YouTube

Ľudia v bare sa na ňu pozerajú, ale je jasné, že má oči iba pre jednu osobu v bare. Nechceme ho vidieť, ale pravdepodobne môžeme predpokladať, že niekde mimo kameru ju čaká jej priateľ Joe Alwyn.

Fanúšikovia si mysleli, že vo videu je ďalší odkaz na Alwyn. Predtým, než vstúpi do baru, Joe’s Deli je vidieť v pozadí, keď tancuje v daždi.

Iný fanúšik si dokonca myslel, že ho možno vidia spôsob v pozadí na lište.

Zatiaľ čo pieseň je o úplne novej milostnej afére, dlhý režisér Swift, Joseph Kahn, objasnil, že videá dokonca upustila, že to nie sú všetky pekné kvety a ružové šaty. “To sú všetky veci, o ktorých si myslíte, že by ste chceli vo videu, ale nevyplnili to, čo potrebujete z takejto skladby. Takže myslím, že mám tu plán, aby som to vyriešil, ale je to úplne nečakané, “povedal E!.

Taylor Swift Delicate Video
Taylor Swift / YouTube

Nečakané, že to určite bolo. Ale nedávajte si slovo za to: Sledujte Taylor Swift’s “Delicate” hudobné video na vrchole.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

9 + = 14

map