Každý pár by mal hovoriť o sexe spôsobom Kristen Bell a Dax Shepard Do

Internet dodáva Kristen Bell a Dax Shepard od chvíle, keď sa vyhlásili za pár pred desiatimi rokmi.

Ale herečka priznáva, že jej manžel nebol predávaný v odboroch tak rýchlo: Shepard sa s ňou rozišiel po niekoľkých týždňoch stretnutia, pretože videl ich vzťah vážne a povedal, že chce pokračovať ležérne vidieť iných ľudí.

“Zlomilo moje srdce,” Bad Moms hviezda hovorí, “ale trvalo mu presne 96 hodín, aby si uvedomil, že urobil najväčšiu chybu svojho života.”

SÚVISIACE S KĽÚČ: Heidi Klum na Zhora Datingu Niekto 17 rokov mladší

Rýchlo dopredu: Bell a Shepard sú spolu už viac ako 10 rokov, sú ženatí za štyri a majú dve dcéry, Lincoln, 5 a Delta, 3, ktorí sa stali obľúbenými pravidelnými ľuďmi v populárnom kapele Instagram. Na oslavu svojej spätnej sezóny sa Bell spojil s príčinou Starého námorníctva! a fundraisingovú platformu Omaze pre súťaž, ktorá pošle jedného šťastlivého víťaza do Los Angeles za $ 1,000 nákupné pády a samostatné stretnutie s zmrazený hviezda, v prospech klubov Boys & Girls. (To je správne, opasok Nechaj to tak v sprche všetky tie časy bol z dobrého dôvodu.)

Ako rodič Bell pripúšťa, nájsť si čas na udržanie vzťahu sexy môže byť bojom. Ale jej riešenie je hodné imitácie:

“Niekedy sa pozeráme jeden na druhého a my sme ako:” Potrebujeme nejakú intimitu a sex, ako je pravda teraz,‘” ona povedala. “O tom sme veľmi úprimní.”

Poctivosť bola vždy Bellovým prístupom, pokiaľ ide o rozprávanie o láske. Bola úprimná, keď spolu so Shepardom začala terapiu párov a nemá problém oznamovať presne to, čo sa najhoršie o jej manželovi zdá. Tu sa Bell dozvie o tom, čo sa dozvedela z manželského poradenstva, plánovania sexu a ako sa rozhodnúť pre odchod zo školy zhoršiť mamičku.

Spievas zmrazený skladby s tvoj deti?
Moje deti by ma odmietli. Nemajú radi diskutovať o tom, že som súčasťou karikatúry. Myslia si, že je to trochu chladné, ale naozaj to vidí ako príbeh, ktorý trávia ako svoj vlastný, a ja sa zapájam a vedia o tom, že to pre ne niečo zmiešalo. Takže žiadne mŕtve body pre mamu ako Anna.

Ako dieťa, čo si najviac nadšená, že nosíš prvý deň školy??
Spomínate si Hypercolor? Boli tam, keď som bol mladý, spolu s rovnakými farebnými teniskami ako vaše ponožky. Zvyčajne som šiel s horúcou ružovou alebo purpurovou farbou. A na sebe obzvlášť veľké ponožky, ktoré ste si prebrali až po tele, boli tiež veľmi dôležité pre vaše prežitie v základnej škole.

Existuje tlak na to, aby sa na školách dostal do pohybu?
Od prvého dňa som zvrhol svoje deti do pyžame, pretože ráno sú zaneprázdnené a cítim sa, že ich pohodlnejšie nosím. Žijem podľa citácie Eleanora Roosevelta: “Nikto vás nemôže cítiť horší bez vášho súhlasu”, takže aj napriek tomu, že som počul príbehy o mamičnom ohromovaní, nikdy som to nezažil, pretože som jednoducho nesúhlasil.

SPOJENÉ: 5 krát Bakalár Bol naozaj divný sexvy uviedol, že ste spolu s Daxom dlho chodili pred uzavretím manželstva. Bol to dôvod?
Nie je nič zlého s prežívaním lásky, ale nemusíte ju prerušovať manželstvom. Ak sme sa niečo naučili od [mrazené ‘s] Anna z Arendelle, na prvý pohľad si nemáš vziať tvoju lásku. Dax a ja sme boli spolu a mali dieťa šesť rokov predtým, než sme sa vzali.

Ako tradičná dievčina zo stredozápadu si spomínam, že som spochybnil Daxa, prečo sme sa už v našom vzťahu nezobrali. Neohrozil ho, ale jednoducho sa naučil jeho pocity. Povedal: “Pretože, ako sa s tebou zaobchádza, nebudú diktované kusom papiera, ktorý sa nachádza niekde vo vládnej knižnici. Ako sa s tebou zaoberať, bude to záväzok, ktorý urobím pre vašu vieru, zapečatený bozkom a rukou, a každý deň bude žiť v akcii. Ten papier je irelevantný. “A súhlasím. Ak máte niekoho v láske, konajte, akoby ste sa do neho zamilovali. Nemusíte rýchlo podpisovať papier. Papier vás viac zamiluje.

VIDEO: Kristen Bellová a Dax Shepardova najkrajší pár

Ako si s Daxom nájsť čas na sexy chvíle?
Je to iný druh sexy, keď ste boli spolu 10 rokov, a tie okamihy nie sú vždy ľahko dostupné, pretože tam je málo ľudí v miestnosti. Ale hľadáte otvory a pokračujete v komunikácii. Sme veľmi úprimní, keď sme sa cítili zabudnutí druhým.

SÚVISIACE: Vzťah Red Flags Chýbate, podľa rozvodového právnika

Aké nástroje ste získali z manželského poradenstva?
Najväčším nástrojom, ktorý sme získali, bolo rozpoznanie našich spúšťačov. Prišli sme na to, kde bojujeme zle a sme sa naučili, ako zasiahnuť tlačidlo pauzy, pretože adrenalín a kortizol nikdy nepomôžu bojovať.

Mali sme intenzívne nezhody a potom nasledujúci deň budeme obaja tak vyčerpaní druhou osobou, že túto záležitosť úplne vyriešime pod koberec. V synchronizácii budeme hovoriť: “Ja doslova nepočujem, že už hovoríš. Len na to zabudnime. Vyhráte. “Takže, rovnako ako vážne berieme naše komunikácie, berieme všetko aj so zrnom soli. Keď máte dvoch bojovníkov v miestnosti, ktorú obaja máme, niekedy sa to stáva mocnou bitkou.

Aký je najsilnejší argument, ktorý ste mali?
Druhá noc sme sa dostali do boja, pretože Dax sledoval epizódu “Succession” bez mňa, čo by nenávidel, ak by som to urobil, takže som bol rád: “Urobil si zlý, špinavý ťah” a prinútil ho znova sledovať to so mnou. Ktoré mimochodom, Daxova najhoršia nočná mora znovu pozoruje televíznu epizódu alebo film. Je to ako neslýchaný zážitok pre neho.

SÚVISIACE: Čo to naozaj znamená, ak sa vám chlapík nedostane

Ako sa váš vzťah vyvíjal?
Stáva sa hlbšie a pevnejšie a začne prispievať aj do iných oblastí môjho života. Je to ako budovanie domu. Je to veľa práce, ale akonáhle máte dom, môžete teraz pracovať vnútri, pretože je stabilný a podporný. Hĺbka našej lásky priniesla toľko úžasných aspektov a bezpečnosti.

Čo by Dax povedal, je najsexiálnejšia vec na vás?
Moja istota.

Čo je najdarejšie na Daxe??
Nie je to jeho dôvera, pretože to je pre mňa navonok ohromné ​​množstvo dôvery! Ale jeho schopnosť osvetliť náladu a jeho komédia je vlastným hudobným nástrojom po celý život.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 1

map