Kaley Cuoco kanály Päťdesiat odtieňov tmavšie v Bondage Get-Up

Halloween môže skončiť, ale tu je kostým, ktorý si pamätáte!

Kaley Cuoco vyzerala pripravená dávať objednávky vo svojom korzetu a rybárskym sieťam od jej Instagramu v piatok. Bežne bublina blondína šla trochu Päťdesiat tmavších farieb ako jej postava Penny, pre sen vysielania na jej hit show Teória veľkého tresku.

Snové sekvencie majú postava Jima Parsona, Sheldona, ktorý sníva, že Cuoco zmenil jej a Galeckiho spálňu na sexuálnu dungeon. Na fotografii Cuoco sa pripojí spoločná hviezda Johnny Galecki, ktorá je zoskupená do koženého súboru. Zaujímavý detail? Jeho očné okuliare sú zastrčené do jedného z popruhov. Nemá sa čo smiať, pokiaľ ide o Cuoco. Zvyčajne na Instagram sa hýba neformálne oddeľuje alebo jazdí kusy (ona je hlavný na jazdu na koni). Ale tu vyzerá absolútne fajčiť v červenej rúžovej farbe na oheň, kožu, čiapku a krátke šortky. Možno, že Dakota Johnsonová je postava Anastasie Steele Päťdesiat odtieňov môže mať niektoré ukazovatele v šatníku? 

SÚVISIACE S KATEGÓRIOU: Kaley Cuoco a Anna Faris Party na Červenom BMW

“#bts posledných nocí @thebigbangtheory #kaleyspolaroids # corsettook15minstogeton,” Cuoco tituloval slavný pic. Týchto pätnásť minút určite stálo za to. Zdá sa, že to bude najhorúca epizóda Teória veľkého tresku ešte!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 4 = 3

map