Kanye a Kim Kardashian West Colour Coordinate v čiernych oblekoch zatiaľ čo v New Yorku.

Kimye nikdy neuskutoční vyhlásenie zakaždým, keď vystúpi, a ich posledná exkurzia v New Yorku nebola výnimkou. Kanye West a Kim Kardashian West boli videli, že dnes utiekli do ulíc predtým, ako šli na letisko, a určite sa im venovali.

Na ich cestovanie Držať krok s Kardashianmi hviezda sa otočila hlavami v oblúkovom oblúkovom plášti Alice + Olivia sametu, ktorá odzrkadľovala všetky svoje najkvalitnejšie predmety a vyznačovala si tenké špagetové popruhy, hlboký výstrih a dlhý lem. 35-ročná malá šaty s šedými topánkami, miniatúrna čierna fuzzy taška a koordinácia tmavých slniek. Matka dvoch na sebe nosila dlhé brunetové pramene vo voľných vlnách a pridala lesklý nahý pery, aby dokončil svoj pohľad. Medzitým sa Kanye rozhodla pre farebné čierne džínsy so zodpovedajúcimi tričkami, ktoré 39-ročné dievčatá získali zlatým náhrdelníkom a ťažkými béžovými topánkami.

Rapper je nastavený na vykonanie ďalšej zastávky na jeho Saint Pablo Tour v Tampa, Fla., dnes večer.

SÚVISIACE: Kim Kardashian West ukazuje svoje aktíva v kompletne čiernej karosérii

Pozrite si viac z najkrásnejších momentov Kanye a Kim v galérii.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

27 − = 22

map