Kanye West vytiahol z najlepšieho prekvapenia pre fanúšikov boja proti rakovine

Kanye West vytiahol najsladšie prekvapenie pre fanúšikov a úplne pod radarom.

Používateľ Twitter ukázal, že rapper nedávno zavolal mladé dievčatko v jej rodnom meste, ktoré zomrelo na rakovinu, a zrazila ju niekoľko dní predtým, než zomrela. “Myslím, že aj Kim bola tam,” napísala. “Ani na sociálnych médiách, ani na ničom inom. Prešla včera. Mám toľko úcty k nemu. Urobila ju šťastná vo svojich posledných chvíľach. “

SPRIEVOD: Kim Kardashian West a Kanye West urobili obrovskú zmenu života v príprave na svoje tretie dieťa

Podľa tímu Kanye Daily, zaklepal “Ja milujem Kanye” pre ňu. Po tom, čo sa príbeh stal titulkom vďaka sociálnym médiám, Kim Kardashian West tweeted v reakcii na @ stalkdebbie, písal: “Modlíme sa za jej rodinu.”

Iní na Tweete poznamenali podporu pre West, s jedným písmom: “Nikto nedáva dostatočnú úver. Vsadím sa, že je to taký, ako to robí stále, “zatiaľ čo iný napísal:” Tbh som nevedel, že sa to stalo a ja žijem v dievčenskom meste, faktom, že to urobil. ”

Stačí povedať, že najlepšie skutky nie sú vždy tie, o ktorých sme počuli v titulkoch. Pozrite sa na ďalšie reakcie na Kanyeho gesto nižšie.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 6

map