Kardashiani ako aktivisti: Prvá rodina v štýle Times Reality šampiňovala sociálne príčiny

Nemusíte sa nikdy pozerať na epizódu Držať krok s Kardashianmi poznať premisu hitu E! reality šou.

Áno, vyvíjalo sa to viac ako desať rokov, ale v podstate nasleduje Kris Jenner, Kim, Khloé, Kourtney, Kendall a Kylie, keď sa pohybujú v ich milostnom živote, kariére a čo sa dostať na obed. (Ak ste fanúšik, viete, že majú tendenciu gravitovať smerom k masívnym šalátom.)

A zatiaľ čo show je nepochybne hlúpe, v poslednej dobe Kardashiáni namiesto toho, aby vyzdvihli sady na pery, zvýrazňovače a dizajnérske džínsy, si vzali čas, aby svietili svetlo na iné veci, ktoré sú dôležité.

Neverte nám? Posúvajte sa dolu, keď tieto ženy používajú svoje platformy na vyvolanie dôležitých sociálnych problémov.

Ovládanie pištole

Chloe a Kendall nedávno vydali titulky na vystreľovanie na streľbu, aby sa dozvedeli viac o zbraniach a či si kúpia alebo nie na sebaobranu (Kim bol proti tejto myšlienke). Ale to nie je prvýkrát, čo diskutovali o zbraniach. Sestry predtým vystupovali proti násiliu v Amerike.

V júni 2016 Kim zdieľala na svojej webovej stránke esej, ktorá bola viazaná na deň národného povedomia o násilí pištole. “Práve teraz je v tejto krajine viac zbraní vo vlastníctve civilistov ako v akejkoľvek inej krajine na svete,” napísala.

“Nie som proti zbraniam a nie som proti ľuďom, ktorí vlastnia zbrane. Po tom, čo sa mi stalo v Paríži, viem, aké dôležité je, aby bola bezpečná a aby mala ozbrojená bezpečnosť, “pokračuje a vysvetľuje, že jej bezpečnostný tím je ozbrojený, ale že verí v prísnejšie zákony na kontrolu zbraní. “Všetci máme hlas a právo cítiť sa v bezpečí, aby sme boli chránení pred ľuďmi, ktorí sú hrozbou, obzvlášť keď im bola podaná smrteľná zbraň. Chcem pomôcť budovať bezpečnejšiu budúcnosť pre moje deti a verím, že spolu dokážeme nájsť spôsoby, ako to urobiť, a zároveň chrániť práva amerického ľudu. “

SÚVISIACE: Ako Kim Kardashian skutočne cíti, že má náhradníka

V novembri Kim podporila Kendalla po tom, ako sa model opýtal, či má alebo nemá verejné vyhlásenie o kontrole zbraní.

“Stretol som sa s organizáciou Everytown, organizáciou, ktorá bojuje za to, aby zmenila všetky zákony na kontrolu zbraní,” povedala Kim a povzbudila Kendalla, aby sa vyjadrila napriek vlastnému strachu z reakcie. “V systéme je toľko medzery a ja sa cítim veľmi vášnivo, ako sa musia zmeniť naše zákony na kontrolu zbraní.”

Bezdomovectvo v Los Angeles

Počas sezóny 14 aj Kim, Kourtney a Khloé prešli cez oblasť Skid Row, kde ich ich otec Robert Kardashian raz vzal ako deti, aby sa dozvedeli o ľuďoch bez domova v Los Angeles. Trio navštívilo záchrannú misiu Únie, kde sa dozvedelo, že v tejto oblasti je približne 47 000 bezdomovcov, pričom je k dispozícii len 12 000 poschodí.

Okrem toho Kim neskôr navštívila Alexandrijský dom v L.A., kde ženy a deti hľadajú prístrešie v núdzových situáciách.

“Chcem len priniesť povedomie o tejto otázke, pretože mám pocit, že máme veľa, čo sa dá urobiť v našej komunite a začína sa len získavať informácie,” povedala Kim. Neskôr sa stretla s miestnymi bývalými ženami bez domova, ktoré zmenili svoj život prostredníctvom organizácie.

V januári Kim zdieľala, že od vysielania epizódy získala Alexandria House viac ako 1 milión dolárov. “Ďakujeme za tých, ktorí pomohli rozdielu!” napísala na Twitteri.

Hurikán Harvey obete

Celebrity ako J.Lo, A-Rod, Lady Gaga a Oprah sa stretli s cieľom zvýšiť povedomie o obetiach hurikánu Harvey v Houstone v štáte Texas v auguste a Kardashija neboli výnimkou. Kim, Khloé a Kris Jenner sa na Twitteru informovali, že rodina by sľúbila 500 000 dolárov na Červený kríž a armádu spásy.

Plánované rodičovstvo

V epizóde KUWTK že v októbri vysielali Kim, Kourtney a Khloé navštívili miestnu kliniku plánovanej rodičovstva v južnej Kalifornii, aby sa dozvedeli viac o tom, čo organizácia robí a ako pomáha ženám v celej krajine.

“Vnímanie plánovaného rodičovstva je taká, že je to ako klinike potratov. To nie je nič, ako by to bolo. Vypočutie, ktoré si z prvej ruky skutočne urobilo skutočné pre mňa, “povedala Kim na show.

“Samotné počúvanie príbehov bolo otvorené pre oči,” dodala Kourtneyová.

SÚVISIACE: Stylistické prázdninové darčeky, ktoré sa vrátili

Sedia spolu so ženami, ktorým všetci profitovali z plánovaného rodičovstva, vrátane ženy s názvom Kelly, ktorá bola diagnostikovaná ako HIV pozitívna vo vzťahu s jej priateľom. “Plánované rodičovstvo ma v podstate udržiavalo nažive,” povedala žena.

“Som veľký fanúšik plánovaného rodičovstva,” povedal Khloé po stretnutí. “Zoznámte sa so všetkými dievčatami a počúvajte ich príbehy a uvidíte, koľko žien pomohli niektoré zo služieb, ktoré ponúkajú – myslím si, že ľudia musia byť viac vzdelaní skôr, ako si vytvoria názory, a to je to, o čom som vďačný, že som mal príležitosť urobiť dnes. “

Arménska genocída

Kardashiáni majú arménsky pôvod a vo Veľkej Británii navštívili Arménsko v roku 2015 na počesanie 1,5 milióna obetí arménskej genocídy.

Nasledujúca jeseň Kim podporovala arménsky národný výbor Ameriky s listom a celoobrazovkovou reklamou New York Times po Wall Street Journal bežala reklama zakúpená spoločnosťou Fact Check Armenia, skupina, ktorá popiera udalosti, kedy kedy došlo.

KÚPIŤ: Chrissy Teigen a Julia Roberts Chceš, aby si nakupovať a zachrániť život Táto prázdninová sezóna

“Keď dovolíme, aby sme boli umlčení peniazmi, strachom a silou, učíme naše deti, že pravda je irelevantná. Musíme byť zodpovední za posolstvo, ktoré odovzdáme našim deťom. Máme tú česť TRUTH v našej histórii, aby sme ochránili ich budúcnosť. Musíme robiť lepšie ako toto, “napísala.

Mentálne zdravie

V roku 2015 bola Kim výkonným producentom dokumentárneho filmu HLN o duševnom zdraví #Červená vlajka ktoré zdieľali príbehy ľudí trpiacich rôznymi formami duševných chorôb.

“Som požehnaný, že som obklopený rodinou a priateľmi, ktorí milujú a vychovávajú,” povedala Kim vo vyhlásení o filme. “Ale nie každý má takúto podporu, 25 percent dospelých v Amerike bude trpieť duševnou chorobou počas ich života a mnohí z nich sa obrátia so sociálnymi médiami, aby odvrátili svoju depresiu, osamelosť a izoláciu.”

Obchodovanie s ľuďmi

Kim odišla z cesty, aby pomohla Cyntoii Brownovi, 29-ročnej žene, ktorá bola odsúdená na roky veku vo veku 16 rokov za to, že zabila Johna Mitchella Allena, 43-ročného realitného agenta, ktorý údajne požiadal o prostitúciu , Bude mať nárok na prepustenie, keď dosiahne 69 rokov. V novembri Kardashian West údajne využila svojho vlastného právneho zástupcu, Shawna Holleyho, aby sa pokúsila pomôcť Brownovi. Predtým sa dozvedela o situácii a napísala: “Systém sa nepodarilo.Je to srdce lámané vidieť mladé dievčatko sex obchodované potom, keď má odvahu bojovať späť, je väznený po celý život! Musíme robiť lepšie a robiť to, čo je v poriadku. “Včera som zavolal svojich advokátov, aby som videl, čo sa dá urobiť na vyriešenie tohto problému #FreeCyntoiaBrown”

To sú určite príčiny stojí za to držať krok s. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

52 − = 48

map