Kardasíni si nakoniec prerušili svoje ticho na dievčatke Khloéovej dievčatko

Ak ste nikdy nevideli epizódu Držať krok s Kardashianmi a nesledujú žiadneho člena rodiny na sociálnych médiách (ako to je možné?), vedia to: Kris, Kim, Kourtney, Khloé, Kendall a Kylie sú výnimočne blízko.

Keď tragédia zasiahne, drží pevnosť. A keď sa ich rodina rozširuje, navzájom si podporujú bez ohľadu na to, čo. Takže, ako reagujú ženy z Kardashian-Jennerovho klanu na prvé narodené dieťa Khloé Kardashianovej s Tristanom Thompsonom? Ako ste mohli uhádnuť, veci sú komplikované.

33-ročná televízna hviezda konečne porodila jej dievčatko vo štvrtok a jo, rodina Khloéovej je s dieťaťom spokojná. Prirodzene, Khloéova mama Kris Jennerová bola prvá, ktorá reagovala na detské správy verejne. Postavila gif Kendalla a hovorila “baby” znova a znova s ​​titulkom “BLESSED !!!”

Blessed !!! #Repost @ wmag · · · Keď tri z vašich sestier porodia menej ako rok. Blahoželáme @KhloeKardashianovi, že privítal ďalšiu dievča v klanu KarJenner. – * zvuk na odkaz * v časopise bio @ kendalljenner W, október 2016

Príspevok, ktorý zdieľa Kris Jenner (@ krisjenner)

Čoskoro potom sa Kylie stala prvou sestrou, ktorá reagovala na novinky vo štvrtok, keď v jednom zo svojich príbehov Snapchat predstavila banner “Kongratulations, Khloé”. 

Kylie to dnes uverejnila! Blahoželám Chloe! Nemôžem uveriť, že teraz Kim, Kylie a Khloe majú dievčatá spoločne 4/12/18

Príspevok, ktorý zdieľa Kylie Jenner (@kyliesnapchat)

Kim nasledoval svoj príklad s jasnejšími tweety, ktoré rozptýlili detaily o dodávke Khloé.

Najväčšia kamarátka Chloé Malika Haqqová, ktorá bola údajne pri jej narodení dieťaťa, poslala správu spoločnosti Khloé na Instagram, ktorá mala krásny čiernobiely obraz.

Hneď vedľa teba. Blahoželá moja láska! Ďakujem za svoju neter

Príspevok, ktorý zdieľa Malika (@forevermalika)

Verejné reakcie boli všetko radostné a Kris sa cíti ako “požehnaný” za Khloého dieťa, nie je tak jasné, ako sa cítia Kar-Jenners o otcovi dieťaťa Tristanovi Thompsonovi.

Začiatkom tohto mesiaca bol zaznamenaný dostať trochu príliš blízko k žene v fotografiách a záberoch zverejnených Denná pošta, a TMZ klesol v októbri 2017 videozáznamy, v ktorých videl, ako bozkáva ženu a že ju skľúčuje iný vo Washingtone, D.C. Krátko po tom, čo sa rozplynul novinky, Kris Jenner odletela na stranu Chloéovej v Clevelande, kde porodila.

V decembri 2017 Khloé potvrdila jej tehotenstvo s fotografiou Instagram o jej narastajúcom počte detí. “Môj najväčší sen si uvedomil! Máme dieťa! Čakal som a premýšľal, ale Boh mal plán po celú dobu, “napísala, neskôr objasnila, prečo sa rozhodla zostať mamička na jej tehotenstve celé mesiace.

SÚVISIACE: Tu je zoznam Kardashian Grandkids, pretože máme problémy s sledovaním

“Zachovanie tajomstva z vonkajšieho sveta nebolo pre mňa také veľké,” vysvetlila. “Myslím si, že existujú určité veci, ktoré musia byť považované za súkromné ​​a pre seba. Bolo prekrásne mať niečo, čo bolo len naše.”

Môj najväčší sen si uvedomil! Máme dieťa! Čakal som a premýšľal, ale Boh mal celý plán. Vedel, čo robí. Jednoducho som musel v Ním dôverovať a byť trpezlivý. Stále sa niekedy nemôžem uveriť, že naša láska vytvorila život! Tristan, ďakujem za to, že ma miluješ tak, ako to robíš! Ďakujem, že ste ma zaobchádzali ako s kráľovnou! Ďakujem za to, že sa cítim krásne na všetkých fázach! Tristan, predovšetkým, ďakujem za to, že si ma MOMY! Túto skúsenosť ste urobili ešte magickejším, než som si predstavoval! Nikdy nezabudnem na to, aké krásne ste mi boli počas tejto doby! Ďakujem za to, že ma tak šťastná moja láska! Ďakujem všetkým za lásku a pozitívne vibrácie! Viem, že sme to držali v tichosti, ale chceli sme si to vychutnať medzi našou rodinou a blízkymi priateľmi, pokiaľ budeme môcť súkromne. Ak chcete vychutnať naše prvé vzácne momenty len my ❤️ Ďakujeme všetkým za pochopenie. Som tak vďačný, nadšený, nervózny, dychtivý, prekvapený a vydesený všetko v jednom! Ale je to najlepší zväzok pocitov, aký som kedy v živote cítil! ❤️❤️❤️

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Khloé (@khloekardashian)

Teraz je všetko vonku – a samozrejme, rodina je po jej boku. Príchod novorodenej dcéry je samozrejme len ďalšou pre celú rodinu, ktorá v posledných mesiacoch tiež privítala dievčatko Kylieho Jennera Stormi Webster a tretie dieťa Kim Kardashian s Kanye West, Chicago.

Po narodení Stormi, Kris Jenner samozrejme zdieľala svoje vzrušenie na Instagram, zatiaľ čo Khloé zdieľa fotografiu jej a Kylieho zodpovedajúce hrbole.

Boh je tak dobrý! Som tak nadšená a nadšená, že môžem privítať ďalšiu vzácnu dievčatko k našej krásnej, stále rastúcej rodine. Sme požehnaní bez presvedčenia! #repost @kyliejenner ďakujem @wttyler za to, že to spolu. tu je malý pohľad na posledných 9 mesiacov. odkaz je v mojej bio ♥ ️

Príspevok, ktorý zdieľa Kris Jenner (@ krisjenner)

Zoznámte sa s mojou drahou vnučkou Stormi! Milujem ťa nekonečne �� ���� ���� #Repost @kyliejenner stormi ����

Príspevok, ktorý zdieľa Kris Jenner (@ krisjenner)

Blahoželáme Moja sladká Kylie! Aká bola magická jazda! Chýbaš mi, aby si so mnou narazil. Nikdy za milión rokov som si nemyslel, že by sme to urobili spoločne, ale to bolo oveľa zvláštnejšie kvôli tomu. Boh je taký skvelý! On mal svoj plán po celý čas! Milujem ťa malá mama �� miluje veľkú mamičku

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Khloé (@khloekardashian)

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 4

map