Karl Lagerfeld vedel o vzťahu svojho neskorého priateľa s Yves Saint Laurent

Karl Lagerfeld nastavil rekord priamo.

Po rokoch svojho súkromného života, súkromného, ​​otvoril legendárny kreatívny režisér Chanel o neskorom priateľovi Jacquesovi de Bascherovi (nižšie, vľavo) vo francúzskej novinárke Marie Ottaviovej, Jacques de Bascher: Dandy de l’ombre.

Lagerfeld a de Bascher boli spolu 18 rokov v 70. a 80. rokoch, kým de Basher zomrel na komplikácie súvisiace s AIDS v roku 1989 vo veku 38 rokov. Zaujímavé bolo, že dvaja nikdy nemali sex. “Bezmocne som miloval toho chlapa, ale nemal som s ním žiadny fyzický kontakt. Samozrejme, že som bol zvádzaný jeho fyzickým šarmom, “povedal Lagerfeld pre Otaviho podľa výňatkov uverejnených WWD.

Kniha tiež údajne odhaľuje, že Lagerfeld spal na posteli detskej postieľky v detskej nemocničnej izbe a zostal na strane jeho partnera až do svojej smrti a navštívil pohreb, a to aj napriek povesti, že nikdy nebol na pohrebe.

Ottavi vysvetlil, aké to bolo pre Lagerfelda, aby sa otvoril. “Je to pre neho ešte veľmi emocionálne téma, a on sa otvoril, ako keby nikdy predtým neurobil,” povedala. “Pozrel sa na tohto muža, ktorého kedysi obdivoval pre svoj štýl, lásku, duch a vrodený pocit krásy, zobral si posledný nádych a úplne zomrel. To je strašné utrpenie a skutočnosť, že o ňom hovoril, bola krásna vec. “

Lagerfeld okrem toho otvára promiskuitu de Bascera a jeho vzťah s návrhárom Yves Saint Laurent. “Samozrejme, že som vedel o aférach so svätým Laurentom. Bol som s Yvesom blízkym priateľom už viac ako 20 rokov, “povedal.

VIDEO: Brie Larson vyzerala ako Grace Kelly v Monique Lhuillier

“V prvých dňoch sme chodili s Anne-Marie Munoz a Victoire Doutreleau. Pierre [Bergé, Laurentov partner v tej dobe] to rozbil na kúsky. Povedal, že som vytvoril ich spojenie na destabilizáciu domu svätého Laurenta, “dodal.

SÚVISIACE: Karl Lagerfeld má v zbierke novú kolekciu krásy

Lagerfeld povedal, že zavrel oči na de Bascherove činy. “Nerobil som zodpovednosť. Chcel som len vidieť jasnú stranu Jacquese. Nevedel som, čo držal v tieni. Povedal by mi, čo urobil, keď som nebol, ale nepýtal som sa, “povedal.

Znie to ako epický spisovateľ.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

36 − 29 =

map