Karlie Kloss Šport najudobnejšie príslušenstvo pre prechádzku v meste: Jej Pup

Zatiaľ čo nedeľná ranná priorita mnohých z nás vyzýva k hodinovému brunchu (poznali ste super zábavné filmy Snapchat?), Karlie Kloss uprednostňuje viac atletický víkendový rituál. 23-ročný model využil slnečné a slzavé počasie v apríli a narazil na chodníky Big Apple na prechádzku, ktorá nielen preukázala svoj štýlový štýl, ale tiež dokázala, ako plyšavý jej pes, Joe, je.

Na výlet sa Kloss, ktorý je jednoznačne najvyšším pesom chodníkom, rozhodol pre dvojicu módnych džínsov s ľahkým umývaním a hodil na orezaný obyčajný biely tričko. Samozrejme, ležérna kombinácia nie je nič nové, ale model ju posilnil dvojicou bielych tenisiek a tónovaných slnečných okuliarov. Jej grafická moto bunda bola takisto standout, a tavené jarné pripravené pastely so zmesou centra cool.

Pokiaľ ide o malého Joea, vyzerá to, že má výbuch pri prechádzaní k fotoaparátu. Má psík niekedy vyzeral dokonalejší v zábere? Zdá sa, že sa naučil niečo alebo od svojej matky Karlie, keď ide o pózovanie pre kamery.

Sun je von, jazyk je ��

Fotografia odoslaná @karlieklossom

Ja a môj hlavný muž Joe ❤️�� #nationalpuppyday

Fotografia odoslaná @karlieklossom

Počasie vonku je … ☔️

Fotografia odoslaná @karlieklossom

SÚVISIACE: Karlie Kloss ukazuje svoje vážne tónované Abs v športovom pohľade v N.Y.C.

Uchovávajte rozkošné klapky, Joe!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 87 = 95

map