Karlie Kloss používa nožnice na premenu svojho slávnostného slávnostného šiat do Mini Party

Jediná vec, ktorá bola neuveriteľnejšia než nosenie značky Brandon Maxwell Karlie Kloss, ktorá sa stala na pondelok večer 2016 Met Gala, je, ako ju dizajnérka premenila z úžasného červeného koberca do sexy minikúry pre okruh po party. Spoiler: Rozhodne nie je technika, ktorú by ste mali skúsiť doma.

Po skončení slávnosti Maxwell odvážne vzal pár šošoviek do svojej nádhernej bielej saténovej tvorby a nakrájal na šaty (zatiaľ čo Kloss to na sebe nosil!) Asi jednu nohu nad Klossovými kolenami. Supermodelka zachytila ​​nervózny zážitok z filmu a neskôr zdieľa klip na Instagram.

FOTOGRAFIE: Pozrite si celú najlepšiu vyhliadku z červeného koberca metra Gala 2016

“Soooo … namiesto toho, aby sa zmenila na #MetGala Afterparty šaty, @BrandonMaxwell znížila moje šaty na mini” Kloss označil za zákulisí video (nižšie).

“Dobre, pijeme a strihame,” oznámil Maxwell vo videu, keď si nakrájal sukňu šaty, na ktorý sa Kloss zmýlil a povedal: “To je zlý nápad, alebo je to skvelé. viem. “

Soooo … namiesto toho, aby sa zmenila na šaty #MetGala Afterparty, @BrandonMaxwell znížila moje šaty do mini ✂️��

Video odoslané @karlieklossom

Musíme priznať, že sme boli skeptickí, ale hotový výrobok vyzeral bezchybne, ako by mohol byť Kloss (nižšie), keď prišla na hviezdicovitý po party na The Standard High Line.

Karlie Kloss is seen arriving at The Standard High Line on May 2, 2016 in New York City.
D Dipasupil / Getty Images

uf!

Pozrite sa na to najlepšie z 2016 Met Gala.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 4 = 6

map