Kate Bosworth objavuje Fall’s Coziest Trend s bežnými topánkami

Po minuloročnom freak-out v chladnom počasí (známy aj ako Polar Vortex), ktorý pozastavil časti USA v ľadovom svete, mnohí dizajnéri sa uistili, že svoje návrhy na jeseň / zime 2014 zosilnia s mäkkým, teplým strihom. Niektoré pridané jemné dotyky vlnené látky, zatiaľ čo iní boli ťažšie v ich prístupe a obložené topánky a tašky v chumáči.

SOUVISLOSTI: NYFW Trend Alert: Shearling

A zdá sa, že Kate Bosworth už začala objímať najpodarejší trend. Zatiaľ čo na mieste vo Vancouveri, Kanada, filmovať Život na linke, štýlová hviezda bola odhodlaná zintenzívniť jej smyšľavú hru s dvojicou plyšových lemovaných šafránových turistických trenažérových topánok, ktoré zasiahli správnu zmes utilitárne-cool a športovo-chic. Najlepšie zo všetkých, oni dali jej klasické biele tee-a-denim combo (jej sú 3×1 skinnies), tvrdý-dievča, nie-nezmysel spin.

SÚVISIACE: Nakupujte 35 Najlepšie členkové topánky okolo (a pri každej výške podpätku)

S nedávnym poklesom temps, najmä na východnom pobreží, nie je čas, ako je prítomnosť, aby sa zahrial na myšlienku, že sa prilieha k smútku. Začnite s topánkami Bosworth Coach “Urban”, ktoré sú k dispozícii na coach.com za 395 dolárov.

FOTOGRAFIE: Shop Fall’s Coziest Trend: Shearling

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 71 = 73

map