Kate Bosworth vyzerala ako legitímna nevesta na slávnostnej galérii

Kate Bosworth prišla 8. mája na výročnom stretnutí s názvom Met Gala (prvý pondelok v máji), ktorá vyzerala ako bábika z porcelánu v šatách bez ramienok z tkaniva Oscar de la Renta s vlakom, ktorý si vyžadoval extra sadu rúk.

Hoci sa Kate oddávala od roku 2013, na podujatí sa znovu podarilo vydať titul nevesty s perlovou závojou prechádzajúcou cez ramená.

Šaty, pokryté kovovými ozdobami, spôsobili prsia na červenom koberci. Nasledovala večerná téma Nebeských telies: móda a katolícka predstavivosť, keď vyzerala každým krokom tradičná nevesta, kúzla obrazy svätej cirkevnej svadby.

nebeský Bodies: Fashion & The Catholic Imagination Costume Institute Gala - Arrivals
Getty Images

Samozrejme, ďalšie veľké svadobné šaty sú na našom radare: Meghan Markle’s. Ona a princ Harry sa oženili za menej ako dva týždne a my zomierame, aby sme videli obrad a obuvi na recepcii. Nie že by sme si mysleli, že Kate bude vonku-nevesta Meghan, ale ona je nastavenie svadobné módny bar vysoko.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

22 + = 23

map