Kate Hudson a Goldie Hawn boli najsilnejšími dcérskymi matkami a dcérami v roku 2018 SAG Awards

Ak ste hľadali najviac rozkošný pár matky a dcéry na oceneniach SAG 2018 (kde hostia odpálili Clase Azul tequila) nehľadajte nič iné ako Kate Hudson a mama Goldie Hawn.

Titulok vytvárajúci pár narazil na červený koberec dohromady a vyzeral ako fotografia priamo z 80. rokov. Hudson to pekne v ružovej – podobne ako veľa hviezd robil na červenom koberci – a obrátil sa k dlhému rukávu zdobeným Valentinovým šatám, ktoré spadali na zem a rozhodne sa jej ťažko nechali ujsť. Ona tiež sported jej čerstvé pixie, ktoré ona prerušila v lete 2017 pre svoju nadchádzajúcu úlohu v sestra, ktoré riadi Sia.

Hawn sa na druhej strane obrátil k tealovému jednoramennému vzhľadu, ktorý je pre nedostatok lepšieho popisu super Goldie. Na červenom koberci povedali Giulianii Rancicovi to, čo sa o sebe dozvedeli v priebehu rokov.

SÚVISIACE: Všetko očarujúce 2018 SAG Awards Red Carpet Looks

“Mám pocit šťastia, požehnaný, že mám model, ktorý môžem nazvať mojou mamou, viete, čo myslím?” Povedal Hudson. “Jedna z vecí, ktorú ma naučil moja mama, je nájsť súcit vo všetkom, čo robím, laskavosť a tá rodina je všetko.”

“Dozvedáme sa veľa od seba a len počúvame,” povedal Hawn.

Hovorte o roztomilej.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 9 = 1

map