Kate Hudson ďalší plán: cvičenie výstroj pre deti

Hoci získala cenu Zlatý glóbus a má nezabudnuteľné filmy Takmer slávny a Ako stratiť chlapca za 10 dní pod jej opaskom sa Kate Hudson vždy objavuje ako príklad prístupného pohodlia s jej úsmevom, ktorý je pripravený na podpis a 70-ročný štýl. Ale od roku 2013 sa mamička herečka a hollywoodska snažila vybudovať Fabletics, elegantnú a elegantnú líniu atletického oblečenia, ktorá oficiálne rozšíri svoje online aktivity na šesť obchodov po celej krajine na jeseň. 

“Úspech, ktorý sme mali za posledné dva roky, bol pre nás úžasný a cítili sme, že by sme mali začať proces otvárania týchto obchodov pre našich zákazníkov, aby mohli získať príležitosť vyzerať a cítiť a dotknúť sa produktov a mať odlišné skúsenosti s našou značkou, iné než len on-line, “povedal Hudson V štýle včera, len niekoľko hodín pred príchodom do Bridgewateru v New Jersey, aby oslávil štvrtú polohu štítku na murivo. “Umožňuje nám priestor na to, aby sme mohli robiť zábavné veci, či budeme prinášať rôzne inštruktorov jogy alebo prezentovať veci v obchode a hrať si s nimi. Je to naozaj vzrušujúce pre nás. Je to pekný spôsob spojenia s našimi zákazníkmi. “

Každý obchod je navrhnutý tak, aby s ne-fuss filozofiu v mysli, ktorý Hudson dúfa, že bude uľahčiť pre svojich zákazníkov preosiať svoje obľúbené kúsky. “Chceli sme, aby to bolo čisté,” povedala a dodala: “Môžete vidieť všetko a vidieť, čo robíme a niečo nechať produkt hovoriť samo o sebe, namiesto toho, aby musel prejsť veľa oblečenia a nájsť niečo. Chceli sme, aby sa cítila o niečo pokojnejšia. ” 

kate Hudson Opens New Fabletics Boutique
Getty Images Severná Amerika

SÚVISIACE: Ako Kate Hudson zostane tak fit? “Ja pracujem na svojom zadku,” hovorí

Vo vnútri nového obchodu Hudson dychtivo položil medzi svoje výtvory pripravené na cvičenie a chvíľu si podpisoval autogramy. Krása tiež odišla do spoločnosti Instagram a zdieľa fotografiu (nižšie) svojho tímu v obchode, písať: “New Jersey ste boli úžasní! Mali sme úžasný večer navštíviť jeden z našich nových obchodov @Fabletics v Bridgewater, NJ! Vďaka všetkým dievčatám pracujúcim v obchode a každému, kto prišiel navštíviť. Tak veľa lásky.”

New Jersey si bol úžasný! Mali sme úžasný večer navštíviť jeden z našich nových obchodov @Fabletics v Bridgewater NJ! Vďaka všetkým dievčatám pracujúcim v obchode a každému, kto prišiel navštíviť. Toľko lásky ❤️�� #fabletics # FL2

Fotografie, ktorú vyslal Kate Hudson (@ katehudson)

Pomocou svojho brata, Olivera Hudsona, multifunkčný talent nedávno spustil FL2, ktorý je súčasťou mužov a chce pokračovať v raste. “Chcem urobiť nejaké roztomilé aktívne oblečenie pre deti – teplákové súpravy, veci, ktoré nosia a myslím, že by boli dobré,” povedala a dodala, že má tiež pamiatku na otvorenie ďalších obchodov a dokonca aj v zámorí v Európe. 

FOTKY: Kate Hudson sa mení

Hudson je jednoznačne ambiciózna, ale dokázala si predstaviť, že táto značka sa stane úspešnou? Nie práve. “Úspech, ktorý sme mali, je pre nás všetkých šokujúci,” povedala nám. “Úprimne povedané, chcel som to urobiť len preto, aby som motivoval ženy, posilnil ich, aby sa cítili dobre a chcú robiť, stanovili si ciele pre seba a vyzerali roztomilým spôsobom.”

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

91 − 86 =

map