Kate Hudson & Her Brother Zdieľať (úplne neočakávané) obľúbené cvičenie

Nie je pochýb o tom, že Kate Hudson a jej (super sexy) brat Oliver Hudson vyhrali genetickú lotériu. Ale okrem ich dobrého vzhľadu a lásky k mame (herečka Goldie Hawn), zdieľajú ešte jednu spoločnú podobu: ich posadnutosť fitness, ktorá je inšpiráciou pre ich novú líniu FL2 pre mužov FL2. Hudobní súrodenci si sadli V štýle(Peter Howe), aby prezradila, ako zostanú v tvare spolu (a ako spadajú z fitness wagonu) – rovnako ako večné rodinné tradície. Kate tiež zdieľa svoj obľúbený “cvičenie” zo všetkých.

Vaše oblečenie Fabletics je tak úžasné. Aká bola vaša inšpirácia pre rozširovanie do mužskej línie?

Kate Hudson: Po prvé, milujem ľudí. Mám troch bratov. Takže vždy nakupujem pre mužov. Takže ak niečo robím niečo, bude to pre mňa súčasťou mužov. Keď som to robil, je zrejmé, že môj go-to je [Oliver] za to, takže sme sa práve začali rozprávať o tom a potom som bol rád: “Viete, príďte na palubu a urobme to spoločne. – a tu sme. “

Oliver Hudson: Úprimne povedané, musel som vidieť oblečenie a práve som si zamiloval oblečenie. Tu to začalo so mnou. Kate ma požiadala, aby som prišiel a bol som súčasťou toho, a ja som úprimne nevedel, čo to bude znamenať. Išiel som tam a bol to úžasný. Miesto bolo úžasné. Oblečenie bolo úžasné a ja som povedal: “Áno!” To je to, v čom žijem, a v skutočnosti o tom môžem hovoriť bez toho, aby som znel ako idiot, pretože to sú dnes moje uniformy. Dostal som svoje deti zo školy a potom sa budem snažiť, a potom môžem žiť veľmi pohodlne. Nie je to módne, ale vyzeráš dobre. Vieš čo myslím? Vy ste neustále vyzerajú ako tento schlubby vole celý deň.

Je tu obrovský tlak smerom k voľnému času.

KH: Viem. Mám pocit, že sme prišli dovnútra a tak trochu sme zrazili ľudí. Ľudia boli ako: “Čo sa deje tam?” a boli sme ako: “Snažíme sa zmeniť spôsob, akým vidíme športové oblečenie.” Myslela som si: “Urobme si niečo, čo je cenovo dostupné, čo môže priniesť širšiu a väčšiu platformu pre ženy, aby sa mohli motivovať samými sebou”, pretože si myslím, že je to veľký motivátor.

OH: Atlétické oblečenie je prijateľné pre ženy, ktoré sa teraz nosia a používajú ako svoje denné uniformy. Keď sa vrátime k mužskej línii, ľudia to nikdy nemali. Vy ste buď na sebe neon, vyzeráte ako vy pracujete po celú dobu, alebo máte na sebe bežné oblečenie – takže je to pekný spôsob, ako sa prezentovať v spoločnosti bez toho, aby ste vyzerali, akoby ste práve prebehli maratón.

KATEGORIE: Kate Hudson vyčesáva vlasy do Lobu

KH: Chcete byť roztomilý, ale chcete byť pohodlní. Celá otázka je, že chcete, aby vás veci vložili dovnútra. Urobili sme tieto nové bezšvíkové legíny, ktoré sú tak dobré. Som tak nadšený z nich. Len, ako, všetko. Fuj. Každopádne je to naozaj zábavné.

Povedzte nám o rutinnom tréningu.

OH: Robím triedu Circuit Works, ktorá je naozaj skvelá v Santa Monike. A potom robím veľa plávacích cvičení a záťaží. Steve Zim, Tighter U, je to malá telocvičňa v meste Culver City. Zariadenie je z 90. rokov, ale je to len miesto, kde sa dá. Nikto vás neobťažuje. Je to úžasné. A teraz sa to chystá. Sú tu všetky tie obrovské celebrity a zrazu sú v tejto divnej malej posilňovni a Steve, ten, kto je vlastníkom, je ako: “Čo sa deje?” a ja som rád: “Neviem.” Ľudia ju nájdu, pretože počujú, že je to mimo cesty … a tak sa mi to páči. Milujem byť na pláži. Robila som to s Angie, s našou kamarátkou Angie Greenovou, ktorá nás vyvíja na pláži a je skvelá.

Vzťahuje sa: Ako Kate Hudson zostáva motivovaná jej rutinnou prácou

Oliver and Kate Hudson Fabletics
Zdvorilosť

KH: Je úžasná. Je skutočne inšpirujúca.

OH: A, uh, ona mi pracuje. Stláča tvrdo, kde som ako: “Stop!” Ale práve na pláži je skvelé, beží a vy skáčete do oceánu.

A vy, Kate?

KH: Nudím sa, takže robím všetko od Pilates, do boxu, do spinningu, do barre triedy, do tanca. Spať.

OH: Som naozaj dobrý na zotavenie.

Máte obľúbený tréning?

KH: Obnova je moja obľúbená.

KH: Sme rodina Bloody Mary. Milujeme Krvavú Máriu. Mama to začala. Kedysi sme boli ako: “Ew! Čo je to? Bloody Mary? “A potom jedno novoročné ráno sme všetci išli do Woody Creek Tavern v Aspene a všetci dostali krvavé Marys a ja som povedal:” Dobre, dobre, skúsim to. “A ja som mala svoju prvú krvavú Mary . To bolo ono!

OH: No, Pa-náš otec-nápoje Clamato Marys. Má rád parmezánovú šťavu Clamato-clam. Klamná šťava, keď ste hover, mám na mysli, je to ešte horšie?

FOTKY: Filmové hviezdy

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

6 + 1 =

map