Kate Middleton a princ William rozbil kráľovskú tradíciu na ich svadobnú noc

Prísne pravidlá a kráľovská rodina idú spolu ako arašidové maslo a želé. Kráľovská tradícia je neslávne prísna, od ustanovení, že na sebe nie je čierny, ani nie je jedlo cesnaku, takže nie je divu, že Meghan Markle mal ťažkú ​​úpravu času. Ale ona nie je jediná.

Dokonca aj Kate Middleton a princ William sú známe, že občas vyhýbajú pravidlám a tradíciám. Ich úchytky nie sú založené na PDA ako Markle a princ Harry, ale hej, ohnuté pravidlo je ohnuté pravidlo. Aj keď sa to stalo v deň svadby.

vôľa and Kate wedding lead
Ian Gavan / GP

Typicky, po pomp a okolnosti kráľovskej svadby, pár opustí okamžite pre svoje medové týždne. Kráľovná Alžbeta a princ Filip prišli priamo do domu svojho strýka v Broadlands. Princess Anne a Mark Phillips odcestovali plavbu.

Ale Will a Kate boli iní. Rozhodli sa stráviť svoju prvú noc ako manžel a manželka trochu bližšie k domovu, priamo v Buckinghamskom paláci. Rozvážna prestávka? Ťažko. Prerušenie napriek tomu? No, technicky, áno, aj keď mali pre to dobrý dôvod.

SÚVISIACE: Každé kráľovské pravidlo Meghan Markle je náhodne rozbité

expresné že kvôli tomu, že princ William pracoval ako pilotný a záchranný pilot, nebol schopný ísť do zahraničia do desiatich dní potom, čo on a Kate povedali “Ja”. 

Nakoniec obaja odišli na súkromný ostrov na Seychelách. Lepšie neskôr ako nikdy. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 5

map