Kate Middleton opotrebováva Tory Burch Tweed Coat na prekvapivú charitatívnu návštevu

Kate Middleton je kráľovná recyklácie oblečenia! Tehotná kráľovná zastavila centrum Anna Freuda pre deti a rodiny kvôli prekvapujúcej návšteve vo štvrtok s tvídovým kabátom, ktorý vyzeral veľmi obozretne.

Middleton, ktorý je patrónom AFNCCF, znovu nosil teraz vypredaný tweed Tory Burch kabát, ktorý kráľovský nosil, keď bola tehotná s princeznou Charlotte v roku 2014. Pri tomto prvom výlete (na obrázku nižšie) Middleton spároval kabát s štíhlymi čiernymi džínsy a zodpovedajúcimi čerpadlami pre basketbalovú hru NBA v centre Barclayho v New Yorku:

kate Middleton
James Devaney / WireImage

Vo štvrtok vévodkyňa nosila kabát na konferencii HeadStart Learning Conference, kde hovorila s mladými ľuďmi a zamestnancami o duševnom zdraví a odolnosti.

To bol veľký týždeň pre kráľovskú, ktorá v utorok oslavovala svoje 36. narodeniny doma s manželom princom Williamom a deťmi Prince George a princeznou Charlotte.

SPOJENÉ: 36 krát sme chceli byť Kate Middleton

Streda vystúpila v kráľovskej modrej Hobbs peacoat a materskej šatách Seraphine (109 dolárov, seraphine.com), že bola spozorovaná počas predchádzajúcich tehotenstiev.

kate Middleton

Kate Middleton sa baví opätovne nosiť svoje obľúbené materské oblečenie. Tentokrát vévodkyňa Cambridge recyklovala séropské kvetinové šaty (109 dolárov, seraphine.com) a spárovala ju s nádržami na námorníctvo.

EDDIE MULHOLLAND / AFP / Getty Images

Milujeme vidieť tieto kúsky späť v rotácii.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

3 + 5 =

map