Kate Middleton si vzal prekvapujúci Cue zo štýlovej knihy Meghan Markle

Kate Middleton je niečo, čo je v knihe gal. Fólia na čoskoro kráľovskú Meghan Markle, vévodkyňa v Cambridgi trvá niekoľko módnych rizík, pričom sa drží na konzervatívnej šatníku čiernych a nudných čerpadiel a (väčšinou modrých) šiat.

Avšak, ako dátum splatnosti prince Williama a Kateho tretie dieťa blíži (kráľovské dieťa sa očakáva v apríli), zdá sa, že Middleton sa otriasne veci na svoj posledný vzhľad predtým, než odíde na materskú dovolenku. Vo štvrtok sa William a Kate stretli s basketbalovými hráčmi na kolieskových korčoch, ktorí dúfali, že budú súťažiť v Birminghame v roku 2022 Hry Commonwealthu. Vévoda sa dokonca zúčastnil streľby (a bodovania!), Keď sedel na invalidnom vozíku.

Zatiaľ čo si William držal oblečenie v súlade s minulosťou (oblek s otvoreným golierom), Kate sa odtrhla od svojej normy, zvolila si kvetinovú blúzku, ktorá vystupovala pod slonovinovým plášťom, čiernymi čerpadlami a vzdychala..

kate Middleton Embed
Eamonn M. McCormack / Getty Images

Aby sme boli spravodliví, nie je to prvýkrát, čo si Middleton vybral šaty za pár kalhotek – no stále je to len rutinné.

Hoci sa Markle, keď je novým členom kráľovského okruhu, nosila nohavice na niekoľko podujatí od chvíle, keď oznámila svoju angažovanosť princovi Harrymu.

Meghan Markle Prince Harry
Mark Cuthbert / UK Press prostredníctvom Getty Images
TK
Victoria Jones – PA Obrázky / Getty
TK
Max Mumby / Indigo / Getty Images

Možno sa Kate inšpiruje jej budúcim štýlom švagrovi?

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

82 − 75 =

map