Kate Middleton spieva v bielej stehennej šaty na filmovej premiére

To by mohlo byť najviac odhaľujúce šaty, ktoré Kate Middleton niekedy nosil.

Vévodkyňa z Cambridge zasiahla červený koberec na premiére Ulica mačka pomenovaná Bob v Londýne dnes a jej nádherné Šaty s vlastným portrétom nás naozaj rozprávali. Kráľovská krása prežila vietor v úžasnom bielom dizajne, ktorý prišiel s polopriepustnou kvetinovou háčikovou korzetou, pruhovanou pasovou líniou a plisovanou krepovou sukňou, ktorá mala štrbinu vysokej štrbiny v prednej ľavej strane. Middleton doplnil číslo malou šarlátovou červenou spojkou, klasickými čiernymi semišovými čerpadlami, elegantnými perlovými náušnicami a spomienka na makový čap, ktorý si upevnila na jej šaty. Svoj dlhé brunetkové zámky vyzerala vo vlnách bomby.

Film podporuje charitatívnu akciu na závislosť, pre ktorú je Middleton patróna a ona dokonca sa na chvíľu na túto udalosť stretli s hviezdou projektu Street Cat Bob.

#StreetCatBob má publikum s vévodkyňou z Cambridge.

Video zverejnené v Kensington Palace (@ kensingtonroyal)

Milujte jej pohľad? Červená a biela verzia frock je stále k dispozícii za približne 400 dolárov na self-portrait-studio.com, ale očakávame, že sa bude rýchlo vypredať.

KATEGORIE: Kate Middleton Dazzles v Alexander McQueen privítať olympijských majstrov do Buckinghamského paláca

VIDEO: Kate Middleton je jeseň módy # Góly

 

Pozrite sa na ďalšie najpamätnejšie oblečenie od Kate Middletonovej v našej galérii.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

3 + 6 =

map