Kate Middleton vynechala All-Black oblečenie kód na BAFTAs, a niektorí ľudia sú rozrušení

Všetky oči boli na Kate Middleton, keď označila jej príchod na ceny 2015 BAFTA na červenom koberci. Tehotná kráľovná sa podarilo nájsť riešenie svojho najnovšieho módneho hádania: nosiť čierne na tohtoročnú udalosť, alebo nie. 

Obe rozhodnutia priniesli dôsledky, čo jej rozhodnutie urobilo ešte viac zmysluplné. Keby mala čiernu farbu, kráľovská by ukáže svoju podporu pre hnutie Time’s Up spolu s herečkami ako Margot Robbie a Octavia Spencer. Výber farby by však porušil kráľovské pravidlá, pretože to možno často považovať za politické vyhlásenie. Zaskočenie na odvážny tieň by bolo riskantné.

Po veľa špekulácií o tom, čo by urobila, Middleton nasledoval protokol a rozhodol sa pre lesné green Jenny Packham šaty. Tmavý odtieň šiat bol šťastným stredom medzi týmito dvoma princípmi: Bolo to dosť hlboko, že sa v čiernom mori netušilo, a to rešpektovalo dlhoročnú politiku monarchie. 

kate Middleton and Prince William
Jeff Spicer / Getty Images

V skutočnosti sa Middleton uistil, že sa plížil v niekoľkých noirových akcentoch, ktoré jemne potvrdili svoju podporu dnešnej príčiny. Jednoduchá čierna spojka sa prispôsobila krídlu šatstva, ktorý sedel priamo nad rastúcim dieťaťom. 

Kate je najlepším doplnkom večera? Jej manžel, princ William. Kráľovský sa pripojil k svojej manželke v očarujúcej afére, ktorá sa nachádza v Royal Albert Hall, kde športuje klasický černoch a jeho čerstvý bzučanie. 

Niektorí ľudia však neboli spokojní s úsilím Middletona, aby zostal neutrálny v otázke hot-button – niečo, čo royalovia zvyčajne nebudú zastávať. Nemajú ani hlasovať! Jeden používateľ služby Twitter sa spýtal: “Viem, že Royals sa nemusia zapájať do” protestov “alebo niečoho … ale bolo by to pre Kate Middleton to zlé, aby nosili čierne ???”

A ďalší jednoducho vyjadril svoje sklamanie: “Znepokojený v #KateMiddleton #DuchessofCambridge, ktorý nemá čierne na #EEBAFTA Nie je to politická vec. Je to žena, vec! #TimesUp #StandTogether.”

Ak sa nás pýtate, Kate sa odborne podriadila línii kódexu a správania. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

8 + 1 =

map