Kate Moss prvýkrát za 5 rokov zažila dráhu – a Naomi Campbell bola po nej

Vyžaduje supermodelku, aby vedel jednu, správne?

Kate Moss a Naomi Campbell, dve svetovo najznámejšie superhviezdy, sa zišli vo štvrtok v meste Love for Louis Vuitton. Nie, nezabudnete na novú kolekciu, ktorú navrhol Nicolas Ghesquière. Je to vlastne týždeň mužského módy po celom Atlantiku a kultové modely sa stretli s podporou umeleckého riaditeľa Vuittonovej kolekcie mužov Kim Jones,.

Naomi Campbell, Kate Moss
Pascal Le Segretain / Getty Images (2)

Takže, čo je o tom tak zvláštne? Moss doslova nenarazil na dráhu od roku 2013 a zatiaľ čo Campbell určite má, je to už roky, pretože sme videli, že sa dvaja stretli na tej istej show – oveľa menej vedľa seba. Chodili jednotlivo a neskôr sa pridali k Jonesovi na jednu epickú finále, v ktorej sa rozohnali koordinácia kožených monogramových trenčových plášťov a turistických obuvi.

Naomi Campbell, Kim Jones, Kate Moss
Bertrand Guay / AFP / Getty Images

Na Instagram, Jones vysvetlil inšpiráciu za obsadenie duo. “Toto bol naozaj ďakujem a odkaz na @themarcjacobs začiatkom 2000 Vuitton a skutočnosť, že on bol ten, ktorý mi dal príležitosť byť @louisvuitton ďakujem všetkým,” napísal.

Milujem ťa tak veľmi ďakujem! @iamnaomicampbell a @ katemossagency, Thins bol naozaj ďakujem a odkaz na @ themarcjacobs začiatkom 2000s Vuitton a skutočnosť, že on bol ten, ktorý mi dal príležitosť byť @louisvuitton milujem vás všetci xxx

Príspevok zdieľaný mrkimjones (@mrkimjones)

V prípade, že ste zvedaví, ako chodili, toto video pripomína, že chlapci, stále to majú.

Ďakujeme za video @marcsebastianf musieť kričať na @ honeydijon pre hlavné soundtrack s paris je horiace citácie! OPULENCE vlastníte všetko @iamnaomicampbell @ katemossagency @dominiksadoch @louisvuitton

Príspevok zdieľaný mrkimjones (@mrkimjones)

Skutočne zlý.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 56 = 61

map