Kate Winsletová je inšpirujúca reč o prekonávaní šikanov, tým, že je trápený

Pred očarovaním publika a upevnením jej postavenia domáceho mena tým, že hrá krásnu Rose v roku 1997,, gigantický, Kate Winsletová odhaľuje, že jej životná pre-sláva bola oveľa menej očarujúce.

“Bol som šikanovaný v škole,” priznala premiéra Oscara počas stredajšej výročnej udalosti WE Day UK v Londýne v prejave zameranej na šikanovanie detstva. “Zavolali mi, že chcem konať, že ma zablúdil v skrini a zasmial ma.”

Otvárajúc o svojej vlastnej skúsenosti s tlmením tuku, mama z troch pokrstila: “Bolo mi dokonca povedané, že by som mohol mať šťastie s mojou hereckou činnosťou, keby som bol rád, že by som sa usídlil za tučné dievčenské časti”, čo viedlo k hviezda pochybovať sama seba a svoje schopnosti.

“Cítil som, že nestačím, nebol som dosť dobrý, nevyzeral som dobre a všetko preto, lebo som sa nezapadol do niekoho iného nápadu” dokonalého “. Nemal som dokonalé telo, “povedala.

Našťastie pre nás, Winslet – ktorý bude pokračovať vo filme ako napr Večný svit nepoškvrnenej mysle, Revolučná cesta, a Hľadanie Neverlandu – prešiel do konkurzu na školské hry a povedal: “Miloval som herectvo, nezáleželo na tom, aká veľká alebo malá je časť, chcel som byť skvelý a bol som odhodlaný pokračovať v štúdiu.”

Veľká prestávka herečky prišla v roku 97, keď dostala výzvu hviezdy oproti Leonardovi DiCapriovi v epickej sérii Jamese Camerona o RMS Titanic.

“Najnepravdepodobnejšia kandidátka, Kate z predajne sendvičov v čítaní, zrazu účinkovala v jednom z najväčších filmov, ktoré sa kedy uskutočnili!” Winslet zdieľala jej nedôveru.

Britská krása, ktorá neskôr získala veľa ocenení a bola najmladšou osobou nominovanou na šesť akadémie, uzavrela: “Môžete byť odkiaľkoľvek a môžete urobiť čokoľvek.” “Verte tomu.”

~ A práve preto je moja role a prečo som tak hrdý, že ju mám ako moju roliodelu. Toto sú len také pravé slová a skutočný poklad. nasledovať # sledovať4sledovať #wemovement #weday @wemovement]

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Kate Winslet-Rocknroll �� (@winsletconfession)

SPRIEVODCA: 10 Rom-Com Páry, s ktorými sa zamilujeme

Porozprávajte sa o tom, ako najlepšie ho prilepiť k nenávidiacim!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

75 + = 82

map