Katherine Heigl naozaj chce urobiť 27 šaty Sequel-Ale s veselý Twist

Pred desiatimi rokmi dnes bohovia romkom nás požehnali darom, ktorý je 27 Šaty. Film mal všetky predlohy skutočne skvelej romantickej komédie a dáva vždy všadeprítomným družičkám nádej, že ich jedna pravá láska čaká hneď za rohom s Palm Pilotom v ruke a úsmevom Jamesa Marsdena. “Milujem romantiku, vtip, prenasledovanie, úlovok, milujem to celú vec,” povedala Katherine Heiglová, ktorá založila svoju rumunskú vládu vo svojej úlohe stálej neustálej družičky Jane, ktorá po rokoch skrytých pocitov pre svojho šéfa , George (Edward Burns), je zaslepený svojim víchorovým návrhom na svoju sestru Tess (Malin Akerman). Brokenhearted, ona cynicky odmieta svojho milého a horúceho nápadníka Kevin (Marsden), ale niekoľko nezabudnuteľných nocí – vrátane epického športového baru “Bennie a Jets” duet – otvára oči na skutočnosť, že ona je jej šťastne až do zajatia.

27 Dresses Anniversary - Bennie and the Jets
Twentieth Century Fox

KATEGÉNIA: Katherine Heigl zdieľa strašidelný príbeh narodenia svojho syna s aktom tehotenstva

Heigl to nikdy predpovedal 27 Šaty by sa stala klasickým romcom, že káblové siete hrajú na opakovanie, ale ona úplne pochopí, prečo to má. “Myslím, že ľudia na to reagujú, pretože sú známe,” povedala V štýle, pred 10. výročím filmu. “Ľudia ako Jane a Kevin nemajú tohto nespoľahlivého” rytiera v žiarivom pancieri “. Sú zvláštne, vtipné a zaujímavé – ale aj chybné. ” 27 Šaty sa ukázalo, že má pôsobivú zostávajúcu silu – nejako sa film cítil tak svieži ako v roku 2008 (mínus Palm Pilots).

V priebehu desaťročia sa pre Heigl zmenilo množstvo, pretože ona na obrazovke hrala Janeho 27 nadčasových skrytých družičiek. “Necíti sa, akoby to bolo tak dlho,” povedala, “Ale potom si myslím na môj život teraz a potom a ja som rád:” Sakra sa stala! “Bol som novozaložený a plánoval som svadbu, keď som to urobil ten film, a teraz som ženatý s troma deťmi a žijem v Utahu, môj život je úplne iný, je to blázon. “Pritiahli sme si Heigl, aby spomenul na svoje obľúbené momenty na setu, svoju vlastnú družičku minulosť a pokračovanie zúfalo chcú urobiť. Prejdite nadol a prečítajte si celú rozhovor. 

pred 27 Šaty, museli ste niekedy nosiť nočné mólo dostať družičky? Nie! Pred jednou rokmi som bola družičkou. Ale to šaty družičky bolo naozaj krásne. Držal som to naozaj dlho a potom nakoniec išiel: “Nemám na to nič. Nikdy nejdem na udalosť, ktorá si vyžaduje tento druh šatstva v mojom osobnom živote. “Tak som to nakoniec nechala, ale bola to naozaj elegantná a krásna.

Ktoré z 27 šiat z filmu bolo vaše obľúbené? Neviem prečo, ale krátky žltý je vždy ten, ktorý vidím v mojej hlave. Bolo to najviac poburujúce a absurdné v mojej mysli.

27 Dresses Anniversary - Yellow Dress - Embed
Twentieth Century Fox

súvisiace: Lady Bird ‘saoirse Ronan nikdy nevyriešil toto jedno tajomstvo o svojom charaktere

Vymysleli ste si vlastnú svadbu ako Jane? Keď som sa zasnúbila, bola som asi oveľa horšia ako ona. Keď sme nakrútili film, nebol som novozaložený – Josh a ja sme sa vydali v decembri. Takže to bolo pravdepodobne o niekoľko mesiacov neskôr, ale už rok sme boli zamestnaní. Bol som plánovanie svadby ako blázon, keď som natáčal to – stalo sa mi to niekoľkokrát vo filme, kde môj život je trochu imitujúci umenie, čo je veľmi zvláštne. Ale celý môj život, mal som dva zuby, ktoré sa roztrhali, a ja som s ním mal v mojej filmovej kariére. Ale kvôli mojej svadbe som s tým nebol v poriadku. Takže som dostal Invisalign a spomínam si, že keď sme filmovali, musel som ich vždy odviezť, aby som mohol urobiť svoj dialóg alebo urobiť scénu. Neviem prečo, ale vaša svadba je určená na to, že je to jediný okamih v čase a chcete, aby všetko bolo dokonalé – vrátane vašich zubov, o ktoré ste nikdy predtým nezaujímali. Bola som asi horšia ako Jane.

Čo si myslíš, že Jane bude až do dneška?  Mám celý tento koncept, že naozaj chcem, aby urobili pokračovanie. Myslím, že možno nie je to o 10 rokov neskôr vo svojom vzťahu, možno je to len 5 alebo 6 rokov, ale ona nie je tehotná. Je to každá kmeň, ale nemá vlastnú. ja tak chcete pokračovať. Myslím, že by to bolo naozaj sladké a očarujúce a zaujímavé. 27 krížení!

27 Dresses Anniversary - Ackerman Burns - Embed
Twentieth Century Fox

Aký bol prvý deň na sade 27 Šaty Páči sa mi to? Bolo to naozaj vzrušujúce, úprimné. Začali sme natáčať v Rhode Island, a kedykoľvek strieľate na mieste, máte tendenciu sa spojiť tak rýchlo so svojím obsadením; mali by sme navzájom len navštíviť večeru a obedovať si s nimi. Stali ste sa touto veľmi blízkou skupinou a pracoval som s niektorými z najväčších. Mal som toľko zábavy s Jamesom Marsdenom a Edwardom Burnsom a Malinom Akermanom a Judy Greerovou. Títo chlapci boli najlepší. Boli sme do nej len vhadzovaní. Nikdy som nemala skúsenosť s vysokou školu, ale myslím, že možno to je to, čo cíti. Tak rýchlo sa spojíte a urobte všetko spolu.

Zlepšili ste scény? “Kaučuková” scéna bola pomerne zdokonalená, keď hovorili, že Jane bude spájať fontánu pre labuť. Ten okamih, keď hovorí: “Mám rád caulk” a Kevin píše: “Mám rád caulk.” Nemôžem si spomenúť na to, ako to ide, ale to sme my sme len nejako smiešne.

Aká je vaša obľúbená scéna z filmu? Pravdepodobne scéna [keď opitíme spievanie] “Bennie a Jets.” Keď natáčate niečo také, nemôžete mi pomôcť cítiť tak trochu. Bol to taký žoviálny, zábavný, “Nechcem dať f-k” druh scény. Myslím, že to trvalo celú noc. Pravdepodobne to nebolo tak zlé, ale len to správne a narazíte na značku a máte pocit, že sa nepokúšate, že ste práve opití a pôjdete za ňu – garantujeme, že sme strávili minimálne 8 hodín na tejto scéne. A ja som bola s Jane na (neviem texty). Myslel som, že to boli “elektrické prsia”. Až do dnešného dňa som si istý, že vlastne neviem, aké sú skutočné texty. Mal by som to pravdepodobne vyskúšať už teraz.

SÚVISIACE: Nikdy nehádajme, kde sú Versace kostýmy v Kriminálny príbeh O Gianniho smrti sú skutočne od

Scény kabíny, kde Jane mení svoje oblečenie na zadnom sedadle, sú epické. Aké boli filmy? Frenetický. Som prekvapený, že som nehádzal za chrbtom ani nevytvoril šteklinu, pretože je to trochu kontortionista zákona, aby si tieto obrie šaty, dať na ďalšiu a snažiť sa neblokovať všetkých. Ale my sme len šiel asi na polovicu; Nebolo sa úplne úplne úplne zbalené … Or bol Aj? Musel som niekoľkokrát vziať šaty a nasadiť ďalšie. Vieš, mala som bez ramienok podprsenku. Nebol som nahý!

Už ste sa niekedy zúčastnili dvoch svadieb v jednej noci sami? Nemám. Nezúčastnila som sa na svadbe. Pravdepodobne som sa zúčastnila len troch svadieb v mojom živote, vrátane mojej vlastnej. Môj manžel, Josh, je pozvaný na svadbu. Má veľkú rodinu – a chodíme na ich svadby – ale potom má rozšírenú skupinu priateľov a spolubývajúcich z vysokej školy. Nemôžeme to nikdy robiť, pretože sme vždy cestujú alebo pracujeme. Mám priateľa, ktorý za jeden rok odišiel na päť svadieb. Zdá sa mi to hrozné!

Nezostanete v kontakte so žiadnou z vašich hviezd z filmu? Vždy som narazil na Jimmy [James Marsden] na najnáročnejších miestach. Prvýkrát som sa doňho dostal v reštaurácii – možno už pred dvoma rokmi. Takisto som sa do neho dostal na premiére filmovej premiéry. Je to jeden z tých ľudí, ktorých som zbožňoval. Myslím, že je neuveriteľne zábavný a očarujúci a šikovný a talentovaný, takže je vždy tak zábavné, že sa do neho dostaneme. A potom sa s Edwardom Burnsom snažíme spojiť projekt, takže je to pre mňa vzrušujúce a zábavné.

Jane a Kevin spájajú nad tým, že milujú rovnaké svadobné momenty. Aká je vaša obľúbená časť obradu? Pravdepodobne recepcia. Počas svadby som sa počas sľubov cítila taká sebadôvera a keď som kráčal po uličke a bol som pred všetkými takým spôsobom. Je to obrovský krok vo vašom vzťahu a vy ste nervózni. Takže pre mňa najlepšia časť mojej svadby bola, keď to všetko bolo hotové, sľuby boli povedané, krúžky boli zapnuté a bolo to ako: “Urobili sme to! Ok, teraz poďme piť! “Ale keď sa zúčastním svadby, myslím, že moja obľúbená chvíľa čaká na nevestu, aby zostúpila po uličke. Práve to odhaľuje. A čistý radostný strach, ktorý je na jej tvári, je vždy naozaj zaujímavý.

27 Dresses Anniversary - Marsden - Embed
Twentieth Century Fox

Myslíte si, že Jane sa prispôsobila veku iPhone a nakoniec sa vzdala svojho plánovača? Nie! Myslím, že ľudia idú do kopca a kričí o takejto veci. Stále ešte používam plánovač dní! Nemôžem sa zastaviť, pretože sa mi páči písať veci a vidím, že ich prekonali môj zoznam a všetko.

Vaše vlasy sú v tomto filme tmavšie, že vo väčšine ostatných. Zvládli ste to práve pre túto úlohu? Úplne som to urobil. Mám rád zmenu svojho vzhľadu a použijem akékoľvek ospravedlnenie. Myslela som, že Jane potrebuje byť viac ako músicová brunetka ako blondína. Tess potrebovala byť blonďavá bomba a Jane potrebovala byť viac, ako keby jej nečinila korene. Takže to bolo úplne výhovorka, aby som dostal vlasy zafarbené, ale miloval som to. Pozriem sa späť na voľby, aké som urobil v minulosti a bol som ako, dobre, urobil som to z pravdepodobne nie znakového miesta, ale skôr z toho, “nudím sa s mojou farbou vlasov”.

Rómovia sú vaše kráľovstvo. Ako to 27 Šaty stáť od a Zrazená alebo an Hrozná pravda? Myslím, že je to o niečo ľahšie. Škaredá pravda je skvelé, pretože je tak R-hodnotený a tak crass, a Zrazená je skvelý, pretože sa cíti veľmi pravdivý k životu, pokiaľ ide o vzťahy a boje a nesprávne komunikácie. Určite to znamená byť komediálnym, ale je to tiež ako: “Ach, rozpoznám to. Túto argumentáciu som mal predtým. “Pre mňa, 27 Šaty cíti sa viac ako fantázie. A milujem fantáziu, naozaj to robím. Myslím, že to je útek.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 59 = 63

map