Katie Holmesová je celkom Jackie Kennedy, ktorá sa objavuje v jej nových miniseriach

Trafiť klinec po hlavičke! Jeden pohľad na Katie Holmesovú ako Jackie Kennedy vám ukáže prekvapujúcu podobnosť, ktorú nesie s bývalou prvá dáma, a to najmä na svadobnej scéne z blížiacej sa miniseries TV Kennedys: Po Camelot.

Rovnako ako v televíznom miniseriáli v roku 2011 Kennedys, Holmes hrá Jackie O., s herečkou, ktorá sa objavuje v nádherných šedobielých svadobných šatách s krajkovými rukávmi a ozdobami, keď sa chystá povedať “ja” svojmu druhému manželovi, gréckemu námornému magnátovi Aristotelovi Onassisovi (hral Alexander Siddig).

jackie Onassis Wedding - Embed 2016
AP Photo

Na snímke, ktorá bola vytvorená počas svadobnej scény, je Holmes a Siddig vidieť v postave, blikajúce úsmevy, s Holmesom nosiacimi vlasy v podpísanom bobku Jackieho O. Časť z neho bola vytiahnutá a držaná na mieste so slonovinou kvetinový klip. Medzitým Siddig športuje čierny oblek a červenú kravatu.

Súvisiace články: Katie Holmes pokračuje na nechty Jackie Kennedy má veľa oblečenie na sade svojho nového televízneho projektu

Fotografia – a ich vystúpenie v závere – sú veľmi podobné tomu, aké sa v súčasnosti uskutočnilo v duo Kennedy-Onassis. V momente od svadby, Kennedy a Onassis sú všetci úsmevy, pretože robia rýchly rozhovor, keď Onassis má na sebe takmer rovnaké šaty ako revolúcia Holmesovho svadobného vzhľadu.

Miniseria, ktorá sa plánuje vysielať na Reelz v roku 2017, sa zameriava na život Kennedyho po atentáte na svojho manžela prezidenta Johna F. Kennedyho.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

75 − = 67

map