Katie Holmesová spätne vyzerá ako štýl kráľovnej ulice

Tento rok priniesol veľa vecí: Rumi a Sir Carter, J-Rod, Celine Dion v hady. Ale musíme povedať, Katie Holmes je ukážka ulica štýl je jedným z našich veľmi obľúbený vývoj.

Udržiavanie jej módneho pruhu nažive, Dawsonova zátoka kamenec vystúpil v N.Y.C. vo štvrtok hľadá jesennú béžovú blúzku s blúzkovým nádychom (nakupujte podobný pohľad tu), ktorá sa zasunula do čierneho džínsy s čiernym náterovým náterom (nakupujte podobne).

Holmes prichádzal do neformálneho glamového súboru s elegantnými trojpásovými čiernymi sandálmi s zlatými sponami (podobný pohľad tu nájdete), čiernym pásom so strieborným hardvérom, jemným zlatým náhrdelníkom, veľkou bielou ramennou taškou a párom dymového fialového – slnečné okuliare Miu Miu Rasoir.

Herečka sa usmiala ako úsmev:

katie Holmes
Starší Ordonez / Splash News

Len minulú nedeľu bol Holmes zaznamenaný na podobnom báječnom súbore v dedine West Village, ktorý sa skladal z ultra-chic purple kimono a riasené hem džínsy.

SPOJENÁ: Kyle Holmes je Chicest Street štýl vyzerá

Strašne to zabite, pani Holmesová.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 1

map