Katy Perry a Orlando Bloom sú údajne pár znova

Katy Perry a Orlando Bloom dávajú lásku ďalšiu výstrel – navzájom. Pár, ktorí sa datovali o niečo viac ako rok, predtým, ako oficiálne zavolali, že prestúpia vo februári 2017, obnovili svoju romantiku, podľa zdroja. 

“Orlando a Katy sú skvelé. Dostali sa znova znova a veci sa zdajú byť vážnejšie, “povedal insider ľudia. “Oba sú obaja nadšení a nechcú sa skrývať, ale zároveň sa snažia zachovať aj súkromie.”

TK
Dave M. Benett / WireImage

On-znovu, znova-opäť pár naznačil na zmierenie začiatkom tohto roka, keď boli videní spoločne dovolenky na Maldivách. O dva mesiace neskôr sa v Prahe objavili ich cesty. A naposledy duo jet-set do Ríma a stretol pápeža v sobotu. Pri dokumentovaní svojej cesty do Vatikánu Katy láskyplne odkazovala na Bloom ako na jej “miláčik”.

Oddelené obdobie rozhodne vzbudilo svoju vzájomnú adoráciu medzi sebou a dodal: “Je zrejmé, že obaja sa po rozdelení zmeškali. Ich vzťah je teraz silnejší. ” 

SOUVISLOSTI: Katy Perry a Orlando Bloom majú dátum vo Vatikáne a stretnú sa s pápežom

A pokiaľ ide o herca, Katy je pre neho jediná dievčina. “Orlando sa dostalo chorých z toho, že je jediný,” pokračoval zdroj. “Zoznamka rôznych žien už nie je tak lákavá pre neho.” 

Jedná sa o jeden obnovený vzťah, s ktorým sa môžeme jednoznačne stretnúť.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

6 + 3 =

map