Katy Perry bola zranená medúza po Flyboarding do jedného

Katy Perry by chcela venovať väčšiu pozornosť tomu, odkiaľ je “švihanie” – odteraz. Speváčka začala v roku 2018 s nepríjemným bodnutím, keď neúmyselne narazila na medúzy.

Počas toho, čo mal byť naplnený deň lietania, sa Perry dostala o niečo viac, ako vyjednávala, keď sa vrhla do vzduchu a potom pristála priamo na vrchu tvorov vo vode.

Vo štvrtok vyslala Instagram s videozáznamom incidentu a obraz jej zranenia. V klipu Perry fúka do vzduchu bozky a dokonca tiahne dno jej bikín na mesiac kamera človeka v jednom bode. Zábava a hry sa však zhoršujú, keď sa Perry zmocní a zjavne zasiahne medúzy.

“# tbt kedy som si myslel, že som vyhral 2018 a potom sa dostal do medúzy..

Sledujte to tu:

#tbt kedy som si myslel, že som vyhral 2018 a potom padol do medúzy. kewl.

Príspevok zdieľaný spoločnosťou KATY PERRY (@katyperry)

Okraj jej dal kvitnúť na väčšinu kolena a vyzerá celkom bolestne.

V utorok Perry zasiahla červený koberec pre Stellu-Chellu, ktorá mala na sebe Stella McCartney, ale nosila dlhé šaty, ktoré pokryli nohy úplne.

Červená horúca v #ninthlife #katykatgloss odo mňa x @covergirl pre moju horúce dátum s @ stellamccartney včera �� (odkaz na profil)

Príspevok zdieľaný spoločnosťou KATY PERRY (@katyperry)

Dúfajme, že sa Perry bude môcť vyhnúť v budúcnosti (alebo aspoň vyzdvihnúť vody bez medúzy). 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

70 − 69 =

map