Katy Perry je teraz rovnako blondínka ako Orlando Bloom

Katy Perry dal beau Orlando Bloom najvyššiu pochvalu, keď vyrazila s twinningovou bieliacou blondínkou “to, čo sa podobá na odľahčené zámky hollywoodskeho kusa v sobotu večer.

Zvyčajne hlúpe vlasy, pieseň “Roar”, ktorá je údajne prirodzenou blondínkou, debutovala o odľahčenom vzhľade práve včas, aby jej priateľ v piatok večer prekvapil 40. narodeninovú párty predtým, než verejne odprezentoval odvážny nový štýl, Shame Ibrahimova galéria vystavuje v Palm Springs.

televízia Personality/pop artist Sham Ibrahim and singer Katy Perry attend Club Liz at Oscar's on January 14, 2017 in Palm Springs, California.
Tara Ziemba / Getty

Popová hviezda prišla na eklektickú atmosféru, keď sa zúčastnila tejto udalosti a predviedla prácu na farbenie ombré, ktorá prešla z platinových blonďajších koreňov na teplejší blonďavý tón cez konce. Perry, ktorý nie je žiadny cudzinec ako chameleón farieb vlasov, spároval svoj nový vzhľad s okrúhlymi okrúhlymi okrúhlymi okuliarmi, minimálnym make-upom, nadsadenými hodinami a čiernou blúzkou zdobenou viacfarebnými bodkami.

KATEGÓRIA: Katy Perry pripravil najsladšieho prekvapujúceho návšteva narodenín Orlanda Blooma

Britský herec pred pár mesiacmi zafarbil svoju tmavú vlasovú blondínku a nemôžeme sa dočkať, kým hrdličky vystúpia so svojimi “dos.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

24 + = 33

map