Katy Perry je úplne vlastenecká v šialenej vlajke šaty

Možno budete chcieť tento vzhľad ukázať pre vašu inšpiráciu z 4. júla. Katy Perry si včera včera večer vybrala vlastenecký obväz na ďalšiu úroveň, ktorá mala na sebe trblietavé šaty, keď vystúpila na koncerte “Get Out The Vote” a Hillary Clinton rally v Pensylvánii.

32-ročná speváčka určite spravila starosť slávnej slávy. Jej tesné mini šaty, navrhnuté Prabalom Gurungom, obsahovali červeno-biele pruhy na jednej strane a biele hviezdy na modrom pozadí na strane druhej. Oh, a spomenuli sme, že celá vec bola zložená z flitrov? Perry nosila svetelné šaty na páse modrých legí, ako predviedla v Mann Center for Performing Arts vo Philadelphii. Vytvorila vzhľad spolu s prirodzeným účesom a výrazným okrúhlym okom make-up.

KATEGÓRIA: Katy Perry oblečená ako Hillary Clintonová za Halloween a výsledky sú epické

Perry bola v tejto volebnej sezóne obzvlášť aktívna a povzbudzovala svojich fanúšikov, aby hlasovali za posledné mesiace. Ona mala rovnaký slávnostný kabát minulý týždeň, ako ona hlasovala skoro na jej narodeniny. Zdieľa klip o veľkom okamihu na Instagram a píše: “Vydajte si najlepšie narodeniny, kedy sa dnes objavujete hlasovaním”.

ZJIŠŤUJTE ​​NAJLEPŠIE NAROZENIE NARODENIA PRIJAŤ VOČI HLASOVANÍM TODAYWWish @ hillaryclinton zajtra zajtra s vašim hlasovaním. Pozrite sa na www.rockthevote.com a uvidíte, kde je vaša anketa. # HBDTOME # HAPPYBIRTHDAYHILLARY #SCORPIOSISTERS

Video, ktoré vyslal KATY PERRY (@katyperry)

VIDEO: 10 najlepších inštragmov Katy Perryho

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

38 − 34 =

map