Katy Perry končí jej zlú krv s Taylor Swift tým, že rozšíri skutočnú olivovú vetvu

Katy Perry skončí s touto zlou krvou s Taylor Swift raz a navždy. Speváčka poslala spoločnosť Swift skutočnú olivovú vetvu pred začiatkom jej prehliadky povesťou.  

Pred odchodom na pódiu vo Phoenixe v Arizone poslal Swift video z Perryho mierovej ponuky, ktorá obsahovala olivovú vetvu a poznámku spolu s titulkom “Ďakujem vám Katy”. 

“Tak som sa dostal do svojej šatne a našiel túto skutočnú olivovú vetvu,” hovorí Swift vo videu Instagram. “To znamená toľko.” 

Aj keď nemôžeme vidieť celý obsah poznámky, ktorú Perry poslal, môžete si vytvoriť prvý bit. “Hej starý priateľ,” začína list. “Urobil som nejaké úvahy o minulých chybách a pocitoch medzi nami. Naozaj chcem vyčistiť vzduch …”

Ak sa pozriete pozorne počas videa, môžete tiež vidieť, že poznámka hovorí “Som hlboko ľúto.”  

V prípade, že potrebujete obnoviť význam olivovej vetvy, Merriam Webster ju definuje ako “ponuku alebo gesto zmierenia alebo dobrej vôle”. Perryho gesto sa rozhodne zdalo, že pracuje, keďže Swift ju umiestnil na svoje sociálne účty. Hoci budeme musieť počkať a zistiť, či zostanú vo vzájomných milostiach. 

SÚVISIACE: Taylor Swift sa verejne vyvíja v kaviarni, kde bola poprvý objavená

Popové hviezdy sú v dlhotrvajúcom konflikte odvtedy, čo Perry údajne ukradol niektorých záložných tanečníkov spoločnosti Swift, keď boli obaja na turné. Zlé pocity vystupňovali spolu s Swiftom, ktorý napísal pieseň “Bad Blood” o Perry, ktorá reagovala svojou vlastnou skladbou “Swish Swish”.

Perry vyjadrila svoju túžbu po tom, aby sa konflikt skončil v minulosti. Minulý rok počas epizódy Carpool Karaoke s Jamesom Cordenom sa otvorila kvôli vypadnutiu.

“Chcel by som povedať, že som pripravený na to, aby sa to urobilo,” povedal Perry. “Teraz existuje zákon príčiny a následku, robíte niečo, bude tu reakcia a verte mi, táta, bude to reakcia, je to všetko o karmii, že?” Osobne si myslím, že ženy spolu, nie rozdelené a žiadny z týchto malých býkov – ženy spolu budú liečiť svet. “

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

18 + = 19

map