Katy Perry našla perfektný ružový jeden-kus pre jej talianske dovolenku-a je stále na sklade

Katy Perry v súčasnosti žije svoj najlepší život na dovolenke v Taliansku a zatiaľ čo si odnesie voľno z vystúpenia na pódiu, jej ultra-ženský štýl stále neopustí. Popová hviezda bola poznačená návštevou Modrej jaskyne v Capri v ružovej leopardovej tlači z jedného kusu, ktorú každá dievčenská dievčina potrebuje v šatníku.

Plavky Stella McCartney ($ 245; net-a-porter.com) tiež ponúkajú veľmi pekný výstrih, ktorý odhaľuje vašu pravú klavikulu a sochárska strečová tkanina objíma krivky správne. Perry si vybrala svoj štýlový pohľad na pláž s dvojicou slnečných okuliarov z korytnačky a skĺzla späť svoje krátke blond vlasy (pravdepodobne s pomocou nejakej morskej vody).

Katy Perry Swimsuit
Backgrid

Ak ste v tvare jedného ramena, ale nie obrovský fanúšik farby ružovej, nakupujte si tu podobný, neutrálnejší oblek. A ak je 245 dolárov trochu príliš strmé, aby ste strávili na plavkách, je tu podobný štýl pre zlomok ceny.

SÚVISIACE: Môžete hviezdiť v Katy Perryho “Swish Swish” Music Video-Tu je How

Kudos k Perrymu za to, že sa drží na svojom podpisovom štýle – dokonca ani v ničom inom ako plavkách.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

51 − 42 =

map