Katy Perry navrhuje dovolenku a chceš jednu

Vypočítali ste si oblečenie na dovolenku, ale čo budeš nosiť za fête? Ak chcete nechať svoj vianočný duch každý súčasťou vášho dňa je táto nová kolekcia pre vás. Katy Perry sa spojila s obľúbenými košelemi, aby navrhla líniu inšpirovaných z dovolenky (áno, niekto), a nikdy nebudete chcieť ich vziať. 

Či sa chcete obliecť ako Santa Claus, pani Claus, vianočný stromček, snehuliak alebo perník (perie, ktorú Perry nazval “Ginger-Boo” a “Ginger-Bae” pre mužov a ženy) všetko pri zachovaní maximálneho komfortu zip-up s kapucňou z jedného kusu, spevák je príliš-legrační zbierka je len vec. 

A ak ste si mysleli, že títo jediní sú len pre chladenie doma, mýlite sa – Perry sa dostal do Instagramu, aby sa podelil o nejaké videá, ktoré by mohli ísť spolu s uvedením na trh a podľa týchto šortokov sa spevák “Roar” domnieva, že je viac než v poriadku nosiť tieto všade od party na jazdu autobusom. Jeden z nich je teraz k dispozícii vo veľkosti od dieťaťa až po dospelých a dosahuje cenu od $ 80 do $ 130. Nakupujte ich teraz na adrese belovedshirts.com a pozrite sa na Perryho veselé videá nižšie.

KATEGÓRIE: Katy Perry Rocks sveter “Elfie Selfie” v kampani H & M Holiday 2015

Len o málo viac ako mesiac odtiaľ, a dokonca pani Claus nemôže nájsť nič, čo nosiť na dovolenku party! �������� www.belovedshirts.com / katyperry

Video, ktoré vyslal KATY PERRY (@katyperry)

Ten nepríjemný okamih, keď sa snažíte chytiť autobus do Clausovej party a niektorí ľudia si myslia, že ste strom! �� www.belovedshirts.com/katyperry

Video, ktoré vyslal KATY PERRY (@katyperry)

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 1 = 3

map