Katy Perry spustila svoju vlastnú CoverGirl Lipstick Collection

Katy Perry odštartovala niekoľko ohňostrojov s obrovským oznámením, ktoré dnes urobila na Twitteru. Speváčka, známa svojou záľubou na čerešňovo-červenú rúž (nehovoriac o čerešňovej Chapstick), zdieľala, že uvoľňuje svoju prvú make-up s CoverGirl, Katy Kat Collection, po tom, čo bola tvárou značky už roky.

Samozrejme, zbierka rúšok s 13 odtieňmi je rovnako trendová ako samotná Perry – a dokonca obsahuje čierne. Katy Kat Matte Lipsticks ($ 7 každý, covergirl.com) majú vysoko pigmentovaný, zvlhčujúci vzorec, ktorý vytvára vločkovú, demi-matnú povrchovú úpravu, ktorá má trvať.

Pri pohľade na vás, #katycats! @katyperry vytvorila pre vás úplne novú kolekciu makeupu @COVERGIRL. Rúčka Katy Kat Matte, k dispozícii v 11 matných odtieňoch. Kliknite na odkaz v bio #preorder kolekcia @ Walmart predtým, než narazí na obchody – len obmedzený čas, takže lepšie vyraziť! #KATYxCOVERGIRL

Video zverejnené spoločnosťou COVERGIRL (@covergirl)

Vzhľadom k tomu, že Perry je tiež docela kočka-oko fanúšik, kolekcia tiež zahŕňa dve nové mascaras pomocou CoverGirl je nový dlhotrváca riasenka vzorec. CoverGirl Katy Kat Eye Mascara (7 dolárov každý, covergirl.com) prichádza čierne a v Perry Blue.

Súvisiace články: Katy Perry predáva svoju novú vôňu na Twitteri a tu je ako ju získať.

Perry má už za sebou impozantný rekord sedem úspešných vôní, takže je bezpečné povedať, že nie je žiadny tmavý kôň, pokiaľ ide o kozmetický priemysel – a jej kolekcia CoverGirl je povinná vypredať. Aby ste sa uistili, že dostanete ruky na matné rúže a maskáre, môžete predobjednávať cez Walmart predtým, ako linka narazí na obchody v júli 2016. Ak ste medzi prvých 100 ľudí, ktorí sa prihlásia na katycovergirl.com, dostanete rúž, ktorú sama podpisuje Perry!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

83 − = 78

map