Kde je zásnubný prsteň Meghan Markle?

Meghan Markle a princ Harry sa oficiálne oženili!

Ceremónia bola rozprávková próza, ktorú sme si predstavovali. Meghan kráčala po uličke v dlhých rukávoch s dlhým výstrihom vlaku a bateau, ktorý navrhol Claire Waight Keller z Givenchy. Pri zachovaní kráľovskej tradície, Meghan nosil iskru diamantovú diadúru (ktorá kedysi patrila kráľovnej Márii) a dlhý závoj s jemnou výšivkou.

Meghan Markle Prince Harry Rings
WPA Pool / Getty Images

Na záver ceremónie, pár si vymenil Cleave a Company svadobné kapely vytvorené z kusu waleského zlata udelené novomanželom Queen Elizabeth.

kráľovský Wedding Rings
Jonathan Brady / PA / AP

Ale, kde je Meghanov zásnubný prsteň? Diamantový stunner bol zjavne neprítomný v ľavej ruke vojvodkyne Sussexovej, kde zvyčajne žije. Tradične jeden nosí zásnubný prsteň na ľavej ruke a pohybuje sa pod ním po tom, ako sa pásy vymieňajú.

Avšak Markle, hviezda slávnostného obradu po celom svete, odklonila sa od pravidelného protokolu pred a počas svadby a namiesto toho mala na sebe zásnubný prsteň.

Meghan Ring
WPA Pool / Getty Images

SÚVISIACE: Pozri svadobné šaty Meghan Markle z každého uhla

V skutočnosti to nie je tak zvláštne, pretože mnohí nevesty sa rozhodnú nosiť svoj zásnubný prsteň na pravej ruke počas svadobného dňa. Myslím, že je to trochu nepríjemné odstrániť váš zásnubný prsteň, dať svoju kapela na, a stohovať váš zásnubný prsteň na vrchole – nie je to presne ideálna fotografická optika.

Kate Middleton nosí svadobnú kapelu pod svojim zásnubným prsteňom (bližšie k svojmu srdcu, ako tradícia diktuje) a je pravdepodobné, že aj Markle to robí.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 6 = 2

map