Kedy sa Kylie Jenner a Travis Scott začnú pochváliť? A sú sa v manželstve?

Zatiaľ čo všetky oči boli na Kylie Jenner a jej blížiace sa oznámenie o tehotenstve posledných niekoľko mesiacov, nezabúdajme na otca svojej novej dievčatko, Travis Scott.

Dňa 1. februára privítali Scott, 25 a Jenner, 20-ročný, svoje prvé dieťa, ktoré v nedeľu potvrdil make-up mogul na Instagram. Pred dieťaťom sa však duo stretlo minulú jar – po rozdelení Kylieho s dlhoročným plameňom Tyga. Čoskoro po tom, ako sa ich vzťah stal oficiálnym ľudia potvrdilo tehotenstvo Jennera v septembri 2017.

TK
Bob Levey / Getty

Ako sa ich vzťah rozkvitol? Prečítajte si viac informácií o najmenšom mužovi Kar-Jennera.

Kedy sa Kylie Jenner a Travis Scott najprv začali datovať?

Scott bol už dlhý čas spojený so sestrami Jennerovej. V roku 2016 navštevoval Kendallovu oslavu 21. narodenín na Catch L.A. a bol tiež uvedený v publikácii Kanye West’s Yeezy Season 3 spolu s Kim a Khloé Kardashian. Napriek tomu údajne nezačali chodiť až do apríla 2017.

Sú Kylie Jenner a Travis Scott ženatý?

Krátka odpoveď nie je, aspoň nie práve teraz. Podľa ľudia, pár nemá “žiadne plány”, aby v blízkej budúcnosti viazal uzol (alebo dokonca sa zapojil). 

Kto urobil Travisa Scotta pred Kylie Jennerovou?

Pred Kylie sa zoznámil s Rihannou. Počas niekoľkých mesiacov v roku 2015 rapper sprevádzal speváka diamantov na párty NYFW a večeru v západnom Hollywoode.

Má Travis Scott deti?

Práve sa stal prvým otcom. Scott bol bez dieťaťa predtým, ako s Jennerom minulý týždeň privítal dcéru.

Čo je hudba Travis Scottovej??

“Antidote” hitmaker spolupracoval s najlepšími v obchode. Okrem Kylieho švagra pracoval Scott s Future, Jay-Z a Andre 3000.

Aké sú záujmy Travisa Scotta nad rámec hudby?

Ako fanúšik tenisky a tvár Nike VaporMax, Scottova topánka je na mieste. Ako darček pre ich dievčatko, rodilý Texas kúpil pár tenisiek Nike Air Jordan.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

78 − = 70

map