Kedy začína Červený koberec Zlatý glóbus?

zlatý Globes Red Carpet Shot - Lead

Christopher Polk / NBC Universal

Zatiaľ čo očakávame veľké veci na tohtoročnom ceremoniáli Zlatých glóbusov, vďaka hnutiu Time’s Up je stále tradícia, ktorá sa vyznačuje časom, aby sa naladili na červený koberec a hviezdy prišli. Využite to na prechádzku po uličke na svadbe – je to prvý pohľad a vždy je to tak zábavné vidieť to, čo nosia.

Tento rok, ako mnoho herečiek a hercov plánuje donútiť všetko-čierne v solidarite, naše očakávania sú väčšie ako kedykoľvek predtým. Takže, v akom čase začne červený koberec a kde to môžem vidieť, môžete sa opýtať?

Odpoveď je 15 hodín tichomorského času / 18 hodín východnej a môžete sa pozerať cez živé vysielanie Facebooku Golden Globes. K dispozícii je tiež “2018 Golden Globe Arrivals Special”, ktorý hostí dnes show Natalie Morales, Carson Daly a Al Roker, ktorá sa bude vysielať naživo na NBC od 4 do 5 hodín tichomorského času aka 7 až 8 Eastern.

Pre pokrytie minútou za minútu sa prihláste na adresu V štýleJe živý blog, ktorý začína hneď, ako sa začalo s rozbalením červeného koberca.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 15 = 24

map